Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Aroma difuzér, White

 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category
Osvěžovač vzduchu DUUX DXAD01
Jestliže hledáte pomocníka, který vám pomůže provonět celý váš dům, pak určitě oceníte osvěžovač vzduchu DUUX DXAD01. Již na první pohled vás zaujme svým moderním a kompaktním provedením, díky kterému ho můžete umístit opravdu kamkoliv = na noční stolek, jídelní stůl, kuchyňskou linku či na podlahu. Je jen na vás, kde se vám bude více líbit a vyhovovat. Vše si nastavíte pouhým stisknutím tlačítka, takže si můžete být jisti, že ovládání tohoto pomocníka pochopíte během pár sekund. Velkou výhodou je funkce automatické vypnutí, která vám umožní používat osvěžovač vzduchu i přes noc.


Osvětlený LED proužek

Výrobce osvěžovače vzduchu DUUX DXAD01 si dal opravdu záležet na tom, abyste si mohli dopřát ty nejlepší chvilky relaxace v pohodlí vašeho domova. Vybavil proto svůj produkt nejen nádobou na aromaterapii, ale především osvětleným LED proužkem. Ten se nachází v horní části přístroje a jeho úkolem je navodit mystickou náladu a zajistit pohodlně strávený večer s rodinou, milovanou polovičkou či přáteli. Jedná se totiž o promyšlený doplněk, který vám zaručí dokonalý relaxační rituál.

Ultrazvuková frekvence vibrací

Pro zajištění těch nejlepších výsledků disponuje osvěžovač vzduchu DUUX DXAD01 malou kovovou deskou, která se pyšní vibracemi na ultrazvukové frekvenci. Tyto vibrace jsou pro člověka zcela neslyšitelné, takže se nemusíte bát, že by vás něco rušilo, ale zároveň jsou schopné rozbít vodní částice a přeměnit je na chladnou vodní páru. Z přístroje se poté začne linout jemná mlha, která je doplněna vaší oblíbenou vůní. Díky tomu bude celý váš domov dokonale provoněný a vy si budete moci užívat ten pocit pohody a štěstí.

Aromaterapie

Osvěžovač vzduchu DUUX DXAD01 se pyšní olejovou nádrží, do které můžete přidat svůj oblíbený esenciální olejíček a vychutnat si chvilky relaxace = Aromaterapie. Ta je již po staletí využívána ke stimulaci smyslů = každá vůně má svůj vlastní efekt. Například levandule má uklidňující účinky a eukalyptus se postará o otevření dýchacích cest. Je tedy jen na vás, jakou vůni zvolíte či po jakém výsledků toužíte. Relaxace u aromaterapie je ideálním řešení, které vám pomůže zbavit se starostí, lépe se soustředit, či se zaměřit pouze na sebe. Velkou výhodou je, že vůně se rozšíří po celé místnosti, takže můžete relaxovat s celou vaší rodinou či přáteli.