Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Cybex Premium Week – Sleva 13 % na kočárek Priam a příslušenství

Autosedačka Max-Way Plus

BRITAX RÖMER
PLUS v bezpečnosti   Pro děti od 9 měsíců – 6 let | 9 – 25 kg
Doprava zdarma
od: 7 990 Kč

Skladem

Cestování co nejdéle v té nejbezpečnější poloze

Autosedačka Max-Way Plus umožňuje dětem od 9 až do 25 kg delší setrvávání v té nejbezpečnější poloze pro cestování, a to v pozici proti směru jízdy. Autosedačka je navíc vybavena vylepšenou ochranou proti bočnímu nárazu (SICT), nastavitelnou k použití na straně blíže dveřím. Polohovatelná opěrka a regulovatelné pásy umožní hravě přizpůsobit sedadlo měnícím se potřebám rostoucího dítěte, zatímco širší opěrka hlavy a měkké polstrování se postarají o jeho dokonalé pohodlí. To vše v kompaktní skořepině, která ponechá dost prostoru i ostatním cestujícím.

PLUS pro vás i vaše dítě

Autosedačka Max-Way Plus orientovaná proti směru jízdy znamená prodlouženou ochranu pro děti až do 6 let. V případě čelního nárazu je autosedačka ochrání tak, že dítě je vtlačeno do zadní části sedačky a síla, která na ně působí, je podstatně menší než u sedaček orientovaných po směru jízdy. To prakticky znamená, že krk a hlava dítěte jsou lépe chráněny a snižuje se u nich riziko zranění.

Špičková ochrana proti bočnímu nárazu

Autosedačka Max-Way Plus je vybavena technologií SICT, která poskytuje dokonalou ochranu i proti bočnímu nárazu. Hluboké, měkce polstrované bočnice a technologie SICT zajistí, že vaše dítě bude chráněno od hlavy až po kyčle i v případě bočního nárazu. To vše mu zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu a vám naprostý klid na duši.

Rozměry (v × š × h)
64 × 45 × 64 cm

Váha výrobku
7,0 kg