Autosedačka Pallas M-fix, Gray Rabbit

Doprava zdarma
9 090 Kč

Autosedačka Cybex Pallas M-fix (9-36 kg) od 9 měsíců až do 12 let nabízí vašemu dítěti optimalizovanou bezpečnost a pohodlí.
Ve sk. 1 je autosedačka Cybex Pallas M-fix vybavena nastavitelným bezpečnostním pultem. V případě čelního nárazu jsou vzniklé síly přenášeny přes celý povrch pultu, který se podobá nafouknutému airbagu. Ve sk. 2/3 lze autosedačku snadno přeměnit na Solution M-fix.

Autosedačku Cybex Pallas M-fix lze používat i ve vozidlech bez připojení isofix.

Nastavitelný bezpečnostní pult
Přizpůsobitelný jednou rukou (sk. 1). Nastavitelný bezpečnostní pult snižuje riziko vážných zranění krku bez omezení dítěte (patentováno). Síla čelního nárazu je přenášena přes celou plochu bezpečnostního pultu a absorbována jeho náraz-pohlcujícími materiály. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody napomáhá výrazně snížit sílu nárazu. Systém pásů nezraní dítě a citlivá hlava, krk, ramena a vnitřní orgány jsou zároveň ochráněny. Nově navržený, jednou rukou nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno) se pro co nejvyšší pohodlí dítěte přizpůsobí jeho tělu a navíc nabízí svobodu pohybu pro horní část těla a maximální bezpečí především při čelním nárazu v porovnání s běžným 5-ti bodovým systémem pásů.

Individuálně nastavitelná L.S.P. ochrana
Individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) absorbuje energii nárazu, vzniklou při nehodě, ve velmi brzké fázi. Síla bočního nárazu je systematicky absorbována individuálně nastavitelnými bočními protektory a protektory ramen a hlavy. Ve stejnou chvíli je kinetická energie těla, způsobená nárazem, ihned absorbována a hlava je aktivně vedena do bezpečné pozice. L.S.P. protektory lze individuálně nastavit podle interiéru vozidla.

3-poziční sklápěcí opěrka hlavy
3-poziční sklápěcí opěrka hlavy chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Firmou Cybex patentovaná sklápěcí opěrka hlavy zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie chytře posouvá těžiště hlavy dítěte mírně dozadu a zabraňuje tak jejímu přepadnutí dopředu během spánku. V případě bočního nárazu zůstává citlivá hlava dítěte v bezpečné zóně autosedačky, která zajišťuje optimální ochranu. 3-poziční sklápěcí opěrka hlavy dále nabízí pohodlnější spací polohu pro bezpečnější a klidnější cestu.

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

Vlastnosti Cybex Pallas M-fix:
• energii absorbující skořepina - flexibilní struktura materiálu absorbuje sílu nárazu
• optimalizovaný systém cirkulace vzduchu - udržuje pohodlnou tělesnou teplotu
• bezpečnostní pult nastavitelný jednou rukou (sk. 1)
• použitelnost až 11 let
• individuálně nastavitelná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus)
• pohodlné polohování jednou rukou (sk. 1)
• patentovaná naklápěcí opěrka hlavy
• připojení isofix - více bezpečí a stability
• splňuje nový dodatek 7 normy ECE R-44/04
Hmotnost 9,3 kg  
šířka 54 cm   
délka 45,4 cm   
výška 70 cm