Autosedačka Pallas S-fix

CYBEX
2 v 1 – neohrožený ochránce až do puberty | 9 měsíců–12 let | 9–36 kg
Číst dále
Doprava zdarma
8 590 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Transformer, který dítěti nebude nikdy malý
Nic nesedí! Už je to malé! To jsou běžné fráze rodičů jejich rychle rostoucího dítka. V případě dětské autosedačky 2 v 1 – Pallas S-Fix se vám to nestane! Tento stylový a neúnavný společník vás bude provázet více než 11 let. Dá se totiž nastavit dle velikosti dítěte a můžete ho bez obav používat od jeho 9 měsíců až do 12 let.

Autosedačka Pallas S-Fix je tak nabušená, že máte hned 2 autosedačky v jedné. Ve skupině 1 se o bezpečnost děťátka mimo jiné stará optimalizovaný bezpečnostní pult, který se podobá nafouknutému airbagu. Přizpůsobí se tělu děťátka a zajistí mu vždy dokonalé pohodlí. Dovolí mu svobodně pohybovat horní části těla a v porovnání s běžným 5bodovým systémem pásů při autonehodě výrazně snižuje sílu čelního nárazu. Dobře je tedy chráněna jeho hlava, krk, ramena a vnitřní orgány. Dítěti ani nehrozí zranění od systému pásů a navíc, pult se vám bude lehce ovládat jednou rukou. U dítěte od cca 3 let Pallas S-Fix snadno přeměníte na autosedačku skupiny 2/3 z řady Solution.

Superman s obranným štítem, co odrazí každičký náraz
Solution S-Fix bude váš neohrožený hrdina! Má totiž integrovanou lineární ochranu, tzv. výsuvný L.S.P. systém, který je připraven ochránit vaše dítě při bočním nárazu. V porovnání s totožnou autosedačkou se zasunutým L.S.P. systémem je síla bočního nárazu až o 25 % nižší. Navíc flexibilní struktura materiálu skořepiny, ze které je autosedačka vyrobena, je schopna absorbovat síly nárazu a nekompromisně ochránit vašeho miláčka. ISOFIX Connect System pro bezpečnost, stabilitu a snadnou instalaci je u této sedačky nezbytná samozřejmost. 

Když dítě usne, patentovaná naklápěcí opěrka hlavy mu během spánku zabraňuje přepadávání hlavy dopředu. Zajistí tak, že se neustále nachází v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité zvláště při bočním nárazu.

Hezoun a pohodář, který vás i vašeho neposedu bezpečně udrží v klidu
Pro váš klid na cestách je tu i extra široký a hluboký sedák a naklápěcí opěrka zad. Ta se dokonale přizpůsobí sedadlu vozidla. Její důmyslné polohování jednou rukou umožňuje snadné nastavení autosedačky do spací pozice (skupina 1). Po celou dobu zajistí dítěti pohodlnou ochranu také 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy.

Když přijdou horké letní dny, sedat si do rozpáleného auta bývá zvláště pro děti nepříjemné. Proto jim dlouhé cesty v autě bezesporu zpříjemní integrovaný systém ventilačních kanálků. Ty vedou skrze opěrku zad a sedák a poskytují dítěti pohodlnou teplotu při sezení i během horkých letních dní. 

Rozměry (V x Š x H)
68,5 x 50 x 43 cm

Váha výrobku
10 kg