Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Prodejny Po-Pá 14:00-18:00 h (pouze výdej zboží pro e-shop) (více) Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp.

Bambusové pleny BMB nebělené 70x70 3ks

KIKKO
Bambusové pleny s klasickou dutinkovou vazbou.
299 Kč

Skladem – ihned k odeslání

KIKKO Bambusové pleny 70x70cm 3ks

Extrémně jemná nebělená plena ze směsi bambusové viskozy a bavlny tkaná v klasické dutinné vazbě. Dutinná vazba ve spojení s použitým materiálem zaručuje výjimečnou jemnost a savost.
KIKKO Bambusové pleny 70x70cm mají navíc, v porovnání s klasickou bavlněnou plenou, výrazně vyšší hmotnost (183gr./m2 oproti cca. 120 gr./m2), přesto jsou pocitově až překvapivě lehké.
Plenyjsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci, přičemž bambusová viskoza je navíc antibakteriální.
Praní na na 40° Celsia. Před prvním použitím pleny vyperte. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.

Balení po 3ks.

Složení

70% bambusová viskoza, 30% bavlna

Atesty a ocenění

KIKKO Bambusové pleny 70x70cm vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.
Pleny prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita. Zároveň zvítězily v anketě spotřebitelů Plena roku 2010 v kategorii čtvercové pleny.