Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Bio Pyré 100% mango 120g

RUDOLFS
RDP1117 Bio Pyré 100% mango 120g
 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

Organické, ovocné pyré pro děti, 120g

Ingredience: mango 100%.

Sterilizováno, připraveno ke konzumaci. Před otevřením řádě protřepejte.

Před otevřením řádně protřepte.

Skladování: před otevřením – při pokojové teplotě, po otevření – skladujte v chladničce a spotřebujte do 48h.  Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, nekonzumujte.

Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Bez ftalátů.

Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

100 g produktu obsahuje:

Energetická hodnota

64 kcal/270kJ

Tuky

0,22g

-z toho nasycené mastné kyseliny

0,05g

Sacharidy             

13,9g

-z toho cukry

12,1g

Bílkoviny

0,4g

sůl

0g

Vláknina

1,5,g

Rudolfs je značka prémiových organických dětských výživ od lotyšského výrobce Lat Eko Food Ltd. Výživy Rudolfs jsou 100% přírodní, neobsahují žádné přidané látky, umělé cukry, zahušťovadla a ani konzervační přísady. Recepty jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými lékaři a specialisty na zažívání, čímž je zaručena jejich vysoká nutriční hodnota. Suroviny pro výrobu odebírá společnost Rudolfs pouze od pečlivě vybíraných certifikovaných organických farem. Každý krok výroby je navíc podrobován přísné kontrole kvality, což výrobce dokládá několika certifikacemi kvality a bezpečnosti.