Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Bio Pyré hruška + banán + angrešt kapsička 110g

 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

Ingredience: hruška*65%, banán*28%, angrešt*7%. *-organické ingredience. Sterilizováno. Připraveno ke konzumaci. Začněte s krmením po malých porcích a postupně porce zvětšujte za použití lžíce. Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru, zatímco konzumuje produkt přímo z původního obalu.

VAROVÁNÍ: pyré NIKDY neohřívejte v mikrovlnné troubě, pokud je v obalovém materiálu (kapsičce).

-          Bez lepku

-          Bez mléčné stopy

-          Bez přidaných konzervačních látek

-          Bez umělých barviv a ochucovadel

-          Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující ovocné cukry)

** Obsah soli je výhradně kvůli přítomnosti přirozeně se vyskytujícího sodíku

100 g produktu obsahuje:

Energetická hodnota

68 kcal/286kJ

Tuky

0,3g

-z toho nasycené mastné kyseliny

<0,1g

Sacharidy             

14,6g

-z toho cukry

12,4g

Bílkoviny

0,6g

Vláknina

2,3g

Sůl**

<0,1g

 

 

 

 

 

 

 

Rudolfs je značka prémiových organických dětských výživ od lotyšského výrobce Lat Eko Food Ltd. Výživy Rudolfs jsou 100% přírodní, neobsahují žádné přidané látky, umělé cukry, zahušťovadla a ani konzervační přísady. Recepty jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými lékaři a specialisty na zažívání, čímž je zaručena jejich vysoká nutriční hodnota. Suroviny pro výrobu odebírá společnost Rudolfs pouze od pečlivě vybíraných certifikovaných organických farem. Každý krok výroby je navíc podrobován přísné kontrole kvality, což výrobce dokládá několika certifikacemi kvality a bezpečnosti.