Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Bio Pyré mango + banán + kdoule kapsička 110g

RUDOLFS
RDP1150 Bio Pyré mango + banán + kdoule kapsička 110g
 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

Ingredience: mango*68%, banán*30%, kdoule*2%. *-organické složky. Sterilizováno. Připraveno ke konzumaci. Začněte s krmením po malých porcích a postupně porce zvětšujte za použití lžíce. Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru, zatímco konzumuje produkt přímo z původního obalu.

-          Bez lepku

-          Bez mléčné stopy

-          Bez přidaných konzervačních látek

-          Bez umělých barviv a ochucovadel

-          Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující ovocné cukry)

** Obsah soli je výhradně kvůli přítomnosti přirozeně se vyskytujícího sodíku

VAROVÁNÍ: pyré NIKDY neohřívejte v mikrovlnné troubě, pokud je v obalovém materiálu (kapsičce).

100 g produktu obsahuje:

Energetická hodnota

68 kcal/289kJ

Tuky

0,2g

-z toho nasycené mastné kyseliny

<0,1g

Sacharidy             

15,4g

-z toho cukry

14,0g

Bílkoviny

0,6g

Vláknina

1,0g

Sůl**

<0,1g

Rudolfs je značka prémiových organických dětských výživ od lotyšského výrobce Lat Eko Food Ltd. Výživy Rudolfs jsou 100% přírodní, neobsahují žádné přidané látky, umělé cukry, zahušťovadla a ani konzervační přísady. Recepty jsou vyvíjeny ve spolupráci s dětskými lékaři a specialisty na zažívání, čímž je zaručena jejich vysoká nutriční hodnota. Suroviny pro výrobu odebírá společnost Rudolfs pouze od pečlivě vybíraných certifikovaných organických farem. Každý krok výroby je navíc podrobován přísné kontrole kvality, což výrobce dokládá několika certifikacemi kvality a bezpečnosti.