Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím

Blog

Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Vítejte v našem blogu :) 

Rodičovství s sebou nese spoustu otázek a mnoho nových situací, ve kterých bychom Vám rádi pomohli se zorientovat. Protože máme bohaté zkušenosti se zájmy a potřebami rodičů a protože víme, co řešíte, nad čím v diskuzích polemizujete nebo kde hledáte novinky, rozhodli jsme se s Vámi podělit.

Na našem e-shopu jsme pro Vás vytvořili sekci RADY A TIPY. Nabídneme Vám nové pohledy na známe situace, a dáme prostor k diskuzi. Každý týden nový článek na téma, které Vás zajímá.

Inspirujte se, komentujte a dejte nám i vy sami nové podněty. A navíc, pokud rádi píšete a máte chuť se k nám připojit, tak neváhejte a pošlete nám svůj článek či nápad na téma na [email protected]. Oceníme Vaše zkušenosti i vlastní vychytávky a určitě se ozveme zpět.

Těšíme se na Vás.


Co by nemělo chybět v pokojíčku pro miminko
Zásady bezpečného cestování s dětmi. Nejen o Vánocích
Tipy na vánoční cukroví pro děti
Proč jsme se rozhodli podpořit pěstounské rodiny
Výbavička pro zimní dítě. Na co nezapomenout
Dula nebo porodní asistentka? Jaký je mezi nimi rozdíl
Tipy na dárky pro nejmenší děti
Proč pořídit kombinovaný kočárek? Vydrží od narození do školky
Proč je dobré pořídit do výbavičky lehačku
Recenzia kočíku SMILE III: Elegantný teréňák
Proč pořídit otočnou autosedačku
První noc s miminkem mimo domov. Co vzít s sebou