První Vánoce vašeho miminka jsou velmi důležitým milníkem v životě vašem i dítěte. Vánoční svátky a Štědrý den jsou plné radosti, očekávání a užívání si speciálních momentů. Všechny vánoční záležitosti můžou v rodičích vyvolat stres, protože pro naše nejmenší chceme perfektní Vánoce. Ale vše nemusí být perfektní, aby si vaše děťátko své první Vánoce užilo, tyto 3 tipy vám pomůžou si Vánoce užít na maximum s minimem stresu.

 

Udělejte prostor pro nové

Před Vánoci udělejte takovou malou čistku v dětském oblečení a hračkách. Vše, co už nepotřebujete, jako jsou odrostlé hračky a oblečení darujte těhotné kamarádce, někam uschovejte pro případného budoucího sourozence nebo například věnujte charitě. Uděláte tak prostor na všechny nové položky, které vám Ježíšek nadělí pod stromeček.

 

Držte svou rutinu

První Vánoce jsou pro miminko vzrušující období, děťátko se setkává častěji se členy rodiny či přáteli rodičů, a to vše může tak trochu narušit zajetou rutinu pro spánek, jídlo a hraní. Vždy se držte svých zvyků a upozorněte na ně i své příbuzné, kteří tak budou respektovat váš rozvrh.

 

Začněte novou tradici

Začněte první Vánoce miminka se zcela novou tradicí. Nestresujte se ničím velkým, stačí malá jednoduchá gesta. Dítě se ještě nebude moct zúčastnit, ale vy začnete s myšlenkou „jít příkladem“ brzy. My milujeme tyto vánoční tradice: Na Štědrý den stejná pyžama a nezapomeňte se v nich každý rok vyfotit. Udělejte dobrý skutek – nakrmte zvířátka, věnujte nepoužité hračky na charitu, přispějte do veřejné sbírky, staňte se dobrovolníkem při vaření pro bezdomovce.

 

FUNBABY vám přeje radostné prožití svátků Vánočních a věříme, že díky těmto tipům budou vaše Vánoce zábavné, bez stresu a originální. I my si musíme svátky užít, a proto pro vás zde máme informace ohledně vánoční otevírací doby:

 

Prodejny a výdejny Ostrava + Brno

24.-26.12.2022 ZAVŘENO

31.12.2022 ZAVŘENO

1.1.2023 ZAVŘENO

 

Brno

3.-4.1.2023 ZAVŘENO z důvodu inventury

 

Ostrava

2.-3.1.2023 ZAVŘENO z důvodu inventury

 

 

Těšíme se na vás během otevírací doby, která je mimo uvedené dny stejná.