Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, z důvodu inventury bude prodejna FunBaby v Ostravě ve dnech 28.–29. ledna 2020 uzavřena. V těchto dnech nelze vyzvednou ani osobní odběry z eshopu. Děkujeme za pochopení.

Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle

Dětské oči jsou velmi citlivé a je tedy potřeba je dostatečně chránit před ostrým slunečním světlem a škodlivým UV zářením. Ať už v létě, kdy je sluníčko nejsilnější, nebo v zimě, kdy se paprsky zrádně odráží od sněhu. Ve věku dvanácti let ještě není zcela vytvořená čočka oka, která přirozeně chrání sítnici, a zastat ji mohou jen kvalitní dětské sluneční brýle. Ty se poznají nejen podle toho, že mají UV filtr, ale také podle toho, že sedí dítku dobře na nose, netlačí a jsou lehké a zároveň odolné. Naštěstí najdete přesně takové v naší nabídce od značky Shadez a v mnoha barevných provedeních.

Kromě slunečních brýlí a obalů na ně najdete v naší nabídce také spoustu dalších doplňků, které dokonale sladíte s různými kousky oblečení – přesvědčte se sami a mrkněte třeba na roztomilé čelenky pro malé princezny.

Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
Nastavit sestupně
  1. Momentálně nedostupné
    BABY BANZ
    Sluneční brýle, Růžové proužky
    Běžná cena 690 Kč
    Akční cena 483 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
Nastavit sestupně