Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím


Vaše miminko je na cestě a čekáte na ten správný okamžik, kdy začít pořizovat výbavičku? Máme pro vás dobrou zprávu – ten nejlepší čas právě přichází!
Sneseme vám z nebe nejen plnou náruč slev, ale i něco navíc! 

Od 17. do 19. září 2020 pořídíte v prodejnách v Brně a v Ostravě vše pro vaše miminko se slevou 15 %. Na e-shopu sleva 15 % platí až do neděle 20. září 2020.

...a tím to zdaleka nekončí!


(— PODMÍNKY AKCE NAJDETE ZDE — )


Dny slev v kostce

• Sleva až 50 % na outletové zboží v brněnské prodejně FunBaby (nově otevřeno)

• Extra sleva 15 % na nákup zboží na e-shopu (slevový kód: FBS15) a v kamenných prodejnách

• Soutěž o kočárek Neonato Puro v hodnotě 19.990 Kč

• Příjemné posezení, dobrá káva a koblížky v brněnské kavárně FunBaby zdarma


Starší kolekce se slevou až 50 %

Snažíme se vám, budoucím rodičům, vycházet vstříc, proto jsme pro vás v brněnské prodejně FunBaby otevřeli nový outlet. V něm pořídíte starší kolekce prémiových značek se slevou až 50 %.


30 % na veškeré příslušenství ZOPA, BRITAX RÖMER a BENBAT

Výbavička, to není jen kočárek a autosedačka, ale také příslušenství do auta a ke kočárku jako jsou zpětná zrcátka, podložky na sedadlo, organizéry, držáky na pití a další. Zkrátka věci, které vám zpříjemní cesty s dítětem. Během Dnů slev získáte v kamenných prodejnách FunBaby ke každému zakoupenému kočárku či autosedačce jakékoliv značky slevu 30 % na veškeré příslušenství Zopa, Britax Römer a Benbat. 

U produktů značky Lovi dostanete k nákupu nad 250 Kč bryndáček zdarma. Bryndáčků máme 100 kusů, tak příliš neváhejte :)

Proškolený personál, příjemné posezení a káva zdarma

Moc dobře víme, že pro nastávající i stávající rodiče není často jednoduché se zorientovat v rozsáhlém sortimentu nabízeného zboží. Proto neváhejte a přijeďte nás navštívit. V prodejnách FunBaby na vás čekají proškolené prodavačky, které nejen zodpoví vaše otázky, ale všechno vám názorně ukážou a vysvětlí.

Až si po nákupech budete chtít odpočinout, zamiřte do naší kavárny. Čekáme tam na vás opět nejen s milým úsměvem, ale i výbornou kávou a sladkou pozorností, které jsou pro vás v době Dnů slev FunBaby zdarma. Nebojte se s sebou vzít i tatínka nebo starší dítko, kavárna je vybavena velkým hracím koutkem a televizí.

Široká nabídka značek

Snažíme se, abyste se v naší prodejně co nejsnadněji zorientovali a rychle našli vše, co zrovna potřebujete. Mezi nejoblíbenější produkty u nás patří autosedačky, proto jsme jim vyčlenili samostatný prostor tzv. Ráj autosedaček, kde máte možnost si vyzkoušet i instalaci autosedačky na sedadlo auta. Celá prodejna má nyní přes 1500 m2 a patří tak mezi největší v České republice.

Soutěž trendy kočárek Neonato

Nejen děti, ale i dospělí si rádi hrají, zvlášť když je to hra o hodnotné ceny. Proto vyhlašujeme soutěž o kočárek Neonato Puro!

Jak se do soutěže zapojit?

Na našem Instagramu najdete fotografii kočárku Neonato Puro NeoPop naplněného množstvím míčků. Napište nám do komentářů pod fotku, kolik si myslíte, že se do korbičky celkem vešlo míčků.

V úterý 22. 9. 2020 vylosujeme jednoho z vás, který bude v toleranci ±10 míčků.

Kočárek i s míčky si můžete na živo prohlédnout v naší brněnské prodejně FunBaby.Těšíme se na viděnou

Váš tým FunBaby


(— PODMÍNKY AKCE NAJDETE ZDE — )