Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, v termínu 25. – 26. února 2020 bude prodejna FunBaby v Brně uzavřena z důvodu inventury. V tomto termínu není možné ani vyzvednutí osobních odběrů z eshopu. Děkujeme za pochopení.

Dudlík Diinglisar 4-36m

TEDDYKOMPANIET
TEDDY KOMPANIET Diinglisar Dudlík 4m+, který svítí ve tmě.
Výprodej Až -17%
Běžná cena 125 Kč Akční cena od: 104 Kč

Skladem
  • svítící dudlík ( dudlík svití ve tmě)
  • od 4 - 36 měsíců

Svítí ve tmě.

Návod na údržbu: Před prvním použitím dudlík sterilizujte po dobu 5 minut ve vařící vodě. Nechce vychladnout a vymáčkněte ven vodu ze sací špičky. Za dudlík by se nemělo na zkoušku tahat a neměl by být používán 30 minut po sterilizaci. Pokud je použito sterilizační zařízení, měly by být dodrženy instrukce výrobce. Před každým použitím omyjte dudlík pod horkou tekoucí vodou. Vyhněte se čisticím prostředkům.
Varování! Pro bezpečnost vašeho dítěte.

Nikdy nenamáčejte dudlík do ničeho sladkého nebo do medicíny, hrozí poškození zoubků dítěte. Prohlédněte dudlík před každým použitím, obzvlášť pokud už má dítě zoubky. Žádný dudlík není navržený, aby odolal kousání. Táhněte za dudlík ve všech směrech. Vyhoďte jej při prvních známkách poškození nebo opotřebení. Vyměňte dudlík po jednom až dvou měsících užívání. Nevystavujte dudlík přímému slunečnímu záření nebo blízkému zdroji tepla, může dojít k opotřebení.

Materiál: Polyester, Silikon.

Obsahuje silikon.

V souladu s Evropskou normou EN-1400:2013.