Dárková sada Bébé-Jou

BÉBÉ-JOU
Roztomilá dárková sada poslouží jako praktický dáreček budoucím rodičům. Je velmi pěkně balena.
Číst dále
779 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Roztomilá čtyřdílná dárková sada potěší novopečené rodiče hned několikrát. Poprvé, když ji obdrží a pak pokaždé, když ji budou používat. Není to jenom krásný dárek, ale také velice praktická, krásně zabalená sada. Obsahuje koupací teploměr, manikůru, hřeben a kartáč.

Manikůra obsahuje nůžky se zakulacenými konci, pilníček na nehty a také kleštičky na nehty. Vše je vyrobeno z nerezavějící ušlechtilé oceli. Krabička chrání před prachem a pomáhá udržovat manikuru v čistotě. Ale i přesto před každým použitím jednotlivé nástroje pečlivě očistěte a u novorozenců i desinfikujte roztokem lihu.

Dětským kartáčem na vlasy Bébé-Jou vlásky nejen načešete, ale hlavičku jemně namasírujete. Je to proto, že na rozdíl od jiných kartáčů vyrobených z tvrdého silonu, kartáč od bébé-jou má měkký přírodní vlas nedráždící jemnou pokožku dětské hlavičky.

Hřeben je ergonomicky tvarován a díky zakulaceným špičkám zubů nemůže poškrábat při česání. Snadno se udržuje v čistotě umytím v teplé vodě s trochou mýdla.

Koupací teploměr do vaničky je velmi bezpečný, neobsahuje rtuť, a měřící trubička je chráněna plastem. Je také praktický, neboť na stupnici je značka pro optimální teplotu a stačí jeden pohled a hned víte zda má voda ve vaničce správnou teplotu.

• Ideální dárek k narození dítěte, praktický pro dítě a potěší rodiče
• Kartáč s přírodním vlasem, velmi jemný, pro hlavičku novorozence
• Manikůra v krabičce chránící před prachem.
• Bezpečný koupací teploměr
• Snadné udržování v čistotě
• Kvalitní materiály
• Vyrobeno v Holandsku

Hmotnost: 0,3 kg. Rozměry: 22,1 x 7 x 7 cm.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU