Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Objevte kočárky a autosedačky prestižní německé značky Cybex přímo zde.

Dudlík HeroPacifier 6m+ (2 ks

209 Kč

Skladem

Dudlík HeroPacifier

Jasná volba

Dudlík HeroPacifier byl navržen tak, aby snížil riziko vytvoření předkusu a podpořil správný bezpečný vývoj patra a dásní. Ergonomický design plastové části dudlíku je šetrný k jemné pokožce Vašeho miminka. Součástí je krytka, která chrání dudlík před prachem a nečistotou. 

The Hero story – hrdinský příběh.

Psal se rok 2008 a bylo jasné švédské ráno. Byl jsem ve stresu a neměl jsem žádný čas se pořádně nasnídat, takže jsem si namíchal proteinový shake za volantem. Víčko vyletělo nahoru a než jsem se stihl vzpamatovat proteinový shake byl všude kolem. Tento incident vedl k nápadu, který se později materializoval do jedné z top značek shakerů – Smartshake

Po létech, když jsme s ženou čekali naši dceru Alvu, měl jsem pocit, že na trhu něco chybí. Zasloužila si to nejlepší a nejkomfortnější, co bylo dostupné pro miminko, ale zároveň snadné pro použití rodiči. PO nesčetných hodinách vývoje a testování produktů, (které Alva osobně odsouhlasila) jsme konečně uvedli na trh naši značku Herobility v roce 2018.

Navrženo rodiči, schváleno dětmi!

Mikael Bergström, zakladatel a ředitel Herobility AB

Naše mise

Vždy s ohledem na dlouhodobé použití a trvalá řešení pro životní prostředí naše mise je vytvořit nejlepší možné produkty pro děti. Věříme v bezpečnost pro děti a jednoduchost a snadnost použití pro rodiče

Naše produkty

Naše produkty jsou navrženy v souladu s vysokými švédskými standardy kvality, stejně jako s normami EN 14350, EU 10/2011, US FDA CFR 21 177.1520, GB 4806.7-201 a CA SOR

/ 2011-17.

Všechny naše produkty jsou bez obsahu BPA, BPS, BPF a DEHP. Výrobní zařízení Smartgroup odpovídá mezinárodnímu standardu Good Manufacturing Practice (Odpovědná výroba), ISO9001 and BSCI.

Myslíme na přírodu

U nás v Herobility věříme v možnost lepšího světa a lepší budoucnosti pro další generace. Hrdinové jsou dobří, dokud činí dobro. Proto část naších zisků z každé prodané láhve HeroBottle jde do mezinárodní asociace pro pomoc dětem World Childhood foundation, založené v roce 1999 královnou Sylvii Švédskou. Organizace pracuje na ochraně dětí před násilím a zajištění lepších životních podmínek pro znevyhodněné děti po celém světě.  

Herobility také podporuje organizaci Trees for the Future, která pracuje na ukončení světové chudoby a hladu a pomáhá farmářům kultivací nových prodin.   

„Odpovědnost za naší planeta a za budoucnost naších dětí je v naších rukou. Společně můžeme zlepšit svět“

Mikael Bergström, zakladatel a ředitel Herobility AB

Eco Lifestyle    

Naše Eco produkty jsou vyrobené z kukuřičného škrobu, který se zpracovává do recyklovatelného bioplastu. Kukuřice pohlcuje CO2 z atmosféry, což pomáhá snížit následky globálního oteplování.