Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím

Elektronická odsávačka mléka

NUVITA
Elektronická odsávačka Materno značky Nuvita pro každodenní použití
-30% Doprava zdarma
Běžná cena 2 690 Kč
Akční cena 1 890 Kč

Skladem – ihned k odeslání

Elektronická odsávačka mateřského mléka Materno® je vhodná pro dennododenní použití a umožňuje rychle a pohodlně nakrmit děťátko mateřským mlékem, i když mu nejste na blízku.

Obě fáze odsávání (stimulace a samotné sání) lze nastavit tak, aby imitovaly styl sání vašeho děťátka – od rychlého a lehkého po pomalé a hluboké sání. Díky tomu lze dosáhnout ideálního proudu mléka.

Při odsávání s odsávačkou Materno® můžete mít dokonce volnost pohybu. Pomocí praktické spony si hlavní jednotku zavěsíte na opasek či kapsu. Druhou možností je pomocí šňůrky si ji pověsit na krk.

Elektronickou odsávačku Materno® napasujete na běžný typ lahviček, přitom je nastavitelná také na lahvičky se širokým hrdlem. Samozřejmostí u odsávačky je i její jednoduché rozebrání a mytí. Materno® poskytuje pohodlné, tiché a bezpečné použití a dvojí možnost napájení – pomocí baterie či adaptéru.