Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Fox pultík

-11% Doprava zdarma
Běžná cena 1 158 Kč
Akční cena 1 029 Kč

Pultík s držátkem na pití  na kočárek Bugaboo Vám usnadní každodenní cestování.

Bugaboo Fox utvrzuje Váš životní styl: outdoor, cestování a nakupování jsou s kočárkem vždy snadné a pohodlné.

Kočár jede dokonale lehce – žádná námaha ani tlak, jen čistá jízda. Vezměte si kočár kamkoli, ať už do městských ulic nebo do zasněžených stezek – zdokonalený systém absolutního odpružení a velké pneumatiky Vám zajistí lehkou a stabilní jízdu pro Vás a Vaše dítě na jakémkoli povrchu. Snadno přístupný košík Vám umožní vzít s sebou vše potřebné. Ultralehká konstrukce a plynulé skládání kočárku Vám umožní snadné přenášení do domu nebo auta a superkompaktní verze skládání umožní snadné a bezstarostné uskladnění kočárku

Nový způsob designu Bugaboo přináší modernější zaoblenější obrysy. Modulární design kočárku znamená že rodiče si mohou absolutně přizpůsobit nebo osvěžit vzhled podle sezóny nebo dítěte. Možnost “Mix and match” Vám umožňuje si zvolit z mnoha barev a kombinací potahů, krytek kol a rukojetí.

Bugaboo Fox je nekompromisní ve vztahu ke kvalitě, vzhledu nebo komfortu. Je lepší než všechno ostatní, protože se nic nedá srovnat s Bugaboo.

Upravte svůj Bugaboo Fox podle sebe pomocí nespočetných barevných kombinací

Dáváme zákazníkům nabídku nových barev a vzorů, nových materiálů pro kryty kol (dřevo a lesklá černá).

Vyzkoušejte si nekonečné možnosti k vytvoření Vašeho jedinečného kočárku, který dokonale zrcadlí Váš životní styl.