Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Fusak Bunker fleece Reluxury, Silvercreek

LODGER
Doprava zdarma
2 690 Kč

Snadné využití fusaku po celý rok, aniž by Vašemu děťátku byla zima či horko. Vyroben ze dvou samostatných vrstev: vnější vrstva s výšivkou; vnitřní vrstva, která v zimě zahřeje a  v létě výborně odvádí pot.

Snadno se přizpůsobí tvaru hluboké korbičky kočárku, sportovní sedačce a i v autosedačce kategorii 0+. Fusak Lodger Bunker má otvory na pětibodové pásy, fusak proto můžete používat, aniž byste ohrozili bezpečí svého dítěte. Navíc provléknutí pásů fusakem pomáhá udržet fusak v sedačce sportovního kočárku.

Fusak Bunker díky propracovanému zapínání bez problémů přizpůsobíte miminkům i tříletým dětem.

Vlastnosti: 

  • hřeje a dobře izoluje teplo
  • lehčí a příjemnější než vlna
  • nedráždí jemnou dětskou pokožku
  • rychle schnoucí fleece materiál

Fusak Lodger Bunker bude i po vyprání měkký a hřejivý. Bunker rozhodně nemusíte nosit do čistírny, můžete ho prát v pračce, pouze nesmíte přidávat aviváž, která se stejně nemá přidávat při praní pro miminka. Fusak Lodger Bunker sušte rozložený, můžete jej ale i pověsit na prádelní šňůru nebo sušit v sušičce na šetrný program.