Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Fusak Priam/Mios Ferrari, Victory Black

CYBEX
Zapněte fusak a držte si klobouky! Jedeeem!
Doprava zdarma
4 290 Kč

S Cybexem na plný plyn a s limitkou Ferrari dokonce jak o závod!

Limitovaná edice CYBEX for Scuderia Ferrari navazující na odkaz značky Ferrari ztělesňuje její bohatou historii plnou výjimečnosti, dokonalosti a vysokého výkonu. Svým charakteristickým vzhledem s barevnými odstíny červené a černé a také elegantně uhlazenými liniemi je tato kolekce nastartovaná inspirovat odvážného moderního rodiče k cestám až za hranice všedních dní.

Nohy v teple, maminka v klidu a vítězství na dosah!

CYBEX vyrábí nejen kočárky a autosedačky, ale také celou řadu příslušenství. Mezi nimi nechybí ani důležitý doplněk, jakým je fusak Priam/Mios Ferrari. Jako hrdého a neohroženého rodiče vás jistě žádná překážka neodradí, proto se těšte na nezapomenutelné vyjížďky na čerstvém vzduchu i za chladného počasí! V elegantním fusaku s příjemným fleecem uvnitř si vaše děťátko bude vždy náramně lebedit. Voděodolné materiály, ze kterých je fusak vyroben, ho spolehlivě ochrání před zimou, větrem i deštěm. Navíc, plastová vložka uvnitř nedopustí znečištění od botiček. Takže: 3, 2, 1, start! Můžete bezpečně vyrazit!

Přednosti fusaku v kostce

•  Originální design limitované edice
•  Pohodlná a příjemná fleecová podšívka
•  Voděodolné materiály
•  Plastová vložka proti znečištění