Geo3 kompletní set

JOOLZ
Ať vás život zavede kamkoliv, univerzální kočárek Joolz Geo3 se tomu přizpůsobí.
Číst dále
Doprava zdarma
30 490 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Ať vás život zavede kamkoliv, univerzální kočárek Joolz Geo3 se tomu přizpůsobí. Lze jej rozšířit nebo upravit různými způsoby z Mono na Duo nebo Twin variantu v závislosti na tom, jak se vaše rodina bude rozrůstat. Ve všech konfiguracích je Joolz Geo3 stále vysoce manévrovatelný, snadno ovladatelný, bezpečný a pohodlný.

Celoroční výbava

Zůstaňte v pohodlí bez ohledu na roční období. V létě Vám poslouží skvělé letní integrované sedátko, komfortní odvětrání hlubokého dílu, kšilt proti větru a s vodě-odpudivá tkanina.

Kola jsou terénnější

Správná kola Vás povedou kamkoliv. Velká přední kola, odpružení všech 4 kol a reflexní proužky poskytují maximální trakci a viditelnost.

Super velký nákupní koš

Využijte kočárek s největším košem na trhu na maximum! Buďte bez obav! Je dostatečně pevný, aby unesl 15kg nákladu.

Procházkou po jakékoli cestě

Od prostředí venkova až po městské ulice plné dlažebních kostek, může Joolz Geo3 díky svým extra velkým kolům jezdit kdekoliv. Vyrážíte letos v létě s rodinou za sluncem? Žádný problém! Se zabudovaným letním sedátkem, ventilací v hluboké korbičce – která je schválená pro spánek i přes noc – a s extra velkou sluneční stříškou UPF 50+ je Vaše ratolest vždy chráněna. Zhoršuje se počasí? To není také problém. Díky voděodolným tkaninám a ochrannému štítu proti větru s XL stříškou jste vždy připraveni. Rychle zpátky do auta! A pokud potřebujete vběhnout na rychlý nákup do supermarketu? Tento kočárek dokážete během chvilky složit a připravit k akci! Díky největšímu nákupnímu koši zvládnete Váš nákup vskutku efektivně. Jinými slovy, udělejte si svůj vlastní plán a Joolz Geo3 bude vašim průvodcem i parťákem.

Současná i nová generace rodičů si naplno užívá života. Kromě náročné práce je jejich rodinná agenda naplněná zábavnými vycházkami, výlety, koníčky – na co si jen vzpomenete a my podporujeme především ty nejlepší zážitky pro všechny. Rodičovství je práce sama o sobě, kdy jste rádi za každou pomoc a také za pohodlí, díky čemuž se stává Váš prožitý čas zábavnějším. Prémiová značka kočárků Joolz Vám rozumí jako nikdo jiný a nechává vědomě vyráběné kočárky růst s dnešními rodiči. V tyto dny přichází Joolz na trh s novým kočárkem Joolz Geo3, který je odolný v létě i v zimě a který poskytuje svobodu chůze v jakémkoli terénu. Díky svému super velkému koši, terénním kolům a možnosti rozšíření na Duo nebo Twin verzi, dodává Joolz Geo3 rodičům svobodu jít kamkoli si přejí.

JOOLZ GEO3 HLUBOKÝ DÍL A JEHO VÝHODY
lze snadno instalovat a demontovat díky inovativnímu klikacímu systému
speciální odvětrání hlubokého dílu ve spodní části
lze použít samostatně pro noční spaní
integrovaná ventilační síťovina s panoramatickým oknem
měkká podšívka hlubokého dílu
prodyšná matrace
obzvláště snadný přístup díky zvýšené poloze
díky jednoduchému pohybu uvedete hluboký díl do kompaktní placky
díky jednoduchému protipohybu uvedete hluboký díl zpět do rozloženého stavu
snadné ovládání stříšky jednou rukou
 

JOOLZ GEO3 SEDÁTKO A JEHO VÝHODY

Jakmile se Vaše dítě ve věku kolem šesti měsíců dokáže posadit, vyměníte korbičku za sedátko, které je součástí balení. 

letní sedátko je integrované
jednou rukou nastavitelné, 4 pozice lehu a sedu
otočné
ergonomické nastavitelné stupátko pro nohy (úhel – zabraňuje sklouzávání)
pro děti do věku 4let (22 kg)
pohodlné inovované bezpečnostní pásy a snadné zapínání
vysoko posazené sedátko dává možnost obědvat u jednoho stolu spolu s rodiči
 

Bezpečnostní systém ramenních popruhů lze rychle a bezpečně ovládat díky vzpřímené poloze a usnadňuje nastupování a vystupování dítka. Díky integrované ventilaci si Vaše dítě užije maximálního pohodlí po celý rok a v létě ocení příjemnou ventilaci zabraňující pocení. Výhodou je extra vysoká poloha sezení ve výšce stolu s integrovaným letním sedátkem a s inovativním 5bodovým bezpečnostním pásem.  Sedátko je možné nastavit ve směru k rodiči nebo do směru objevování světa. Přední madlo je bezpečnostní zábranou a je možné ho odejmou z obou stran jednou rukou.

Rozměry & hmotnosti

hmotnost kočárku včetně sedátka 13kg
hmotnost kočárku včetně hluboké korby 14.1kg
velikost zadních kol 30cm
velikost předních kol 22cm
složený bez sedátka vysoký 30cm
složený bez sedátka v šíři 57cm
složený bez sedátka v délce 92cm
složený včetně sedátka vysoký 47cm
složený včetně sedátka v šíři 60cm
složený včetně sedátka v délce 93cm
objem nákupního koše 60L a nosnost 15kg
nosná kapacita kočárku 22kg + 15kg nákupního koše
matrace hlubokého dílu výška 3cm
matrace hlubokého dílu šíře 33cm
matrace hlubokého dílu délka 78cm
hmotnost hlubokého dílu 4.4kg
 

Součástí balení:


    Manuál
    Přední madlo
    Nákupní koš s nosností 15kg
    Sedátko
    Hluboká korba
    Podvozek
    Přední a zadní kola

Joolz Geo3 DUO
Roste s Vaší rodinou

Co pro rozšíření potřebujete? Stačí dokoupit si set Duo obsahující:

přední madlo
adaptéry na spodní sedátko/korbu
sluneční stříšku
Vzrušující rozšíření rodiny

S druhým dítkem na cestě je také vyžadována nová porce flexibility. Nejnovější jízda s Joolz pojede stejně hladce také se dvěma dětma. Kočárek lze snadno přizpůsobit kombinaci Duo verze, abyste mohli na procházku vyrazit s oběma Vašima malýma dětma. Úzký průchod ve Vaší oblíbené kavárně? Bez obav! Kočárek zůstává stále kompaktní! Děti sedí nad sebou i při zachování jejich pohodlí.

  
 
Vzrušující rozšíření rodiny

S druhým dítkem na cestě je také vyžadována nová porce flexibility. Nejnovější jízda s Joolz pojede stejně hladce také se dvěma dětma. Kočárek lze snadno přizpůsobit kombinaci Duo verze, abyste mohli na procházku vyrazit s oběma vašima malýma dětma. Úzký průchod ve Vaší oblíbené kavárně? Bez obav! Kočárek zůstává stále kompaktní! Děti sedí nad sebou i při zachování jejich pohodlí.

Doživotní záruka společnosti Joolz po dobu životnosti na vady materiálu a výrobní vady (pro prvního majitele a po registraci do 6 měsíců) na stránkách Joolz: https://www.joolz.com/nl/en/lifetime-warranty.html

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU