Háčkované chrastítko na kroužku Fanto

649 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Háčkované chrastítko na kroužku Fanto – Classic grey

Ručně háčkované chrastítko ve tvaru slona Fanto.

Ikonicky design sloníka Fanta
Fanto je ikonický design od společnosti Sebra Interior – slon, který v roce 2020 oslavil 10. výročí.

Protože bylo toto chrastítko ručně háčkováno mohou se vyskytnout odchylky ve vzhledu jednotlivých výrobků. Vzory jsou vyrobeny z organické bavlny a vyplněny recyklovaným polyesterem.

Roztomilý slon je v elegantní a neutrální šedé barvě "classic grey". Uvnitř chrastítka je příjemná rolnička, která při zatřesení vydává zvuk. Fanto je připevněno k dřevěnému kroužku, který je z poloviny zakrytý háčkovaným materiálem, takže vypadá jako tělo slona.

Dřevěný kroužek je tvarován tak, aby se dítěti snadno držel v ruce. Chrastítko je naplněno měkkým recyklovaným polyesterem. Chrastítko je navrženo v Dánsku a háčkovaná část je vyrobena ručně, takže každé chrastítko je jedinečné a má své kouzlo.

Fanto je ušlechtilý, věrný a podporující kamarád – vždy po ruce. Tento slon je skvělým kamarádem na dlouhé procházky či jakoukoliv jinou aktivitu. Vždy bude vašemu děťátku věrným parťákem.

Skvělý nápad na dárek k dětské oslavě, křtinám nebo první návštěvě po narození.

O organické bavlně
Příze v tomto výrobku je vyrobena z organické bavlny – tato volba byla učiněna s cílem snížit ekologickou stopu výrobku. Pěstováním organické bavlny lze snížit nebo eliminovat mnoho dopadů na životní prostředí spojených s produkcí bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru z plastových lahví, které byly sebrány a vyčištěny, poté byly rozdrceny, znovu roztaveny a přeměněny na nová, recyklovaná vlákna. Plastové lahve tak dostávají nový život, místo aby skončily jako odpad. 

Vlastnosti:
Materiál: 100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, dřevěné kolečko
Doporučený věk: 0 +
Rozměry:
Šířka 10 cm
Výška 13 cm

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm