Háčkovaný řetízek na kočárek Fanto

Akční cena 1 014 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Háčkovaný řetízek na kočárek Fanto – Classic Grey

Ručně háčkovaný řetěz na kočárek se dvěma mini zvířátky ve tvaru slona Fanto.

Ikonicky design sloníka Fanta
Tento řetěz na kočárek je skvělou dekorací a zároveň smysly stimulující a aktivující doplněk ke kočárku, kolébce, autosedačce atd. Skládá se z dvou malých slonů Fanto a míčků v různých barvách.

Fanto je ikonický design od společnosti Sebra Interior – slon, který v roce 2020 oslavil 10. výročí.

Protože byl tento řetěz ručně háčkován mohou se vyskytnout odchylky ve vzhledu jednotlivých výrobků. Vzory jsou vyrobeny z organické bavlny a vyplněny recyklovaným polyesterem.

Připevněte jej na stříšku kočárku nebo autosedačky pomocí dvou plastových kroužků, které neobsahují BPA, ftaláty, PFOA ani PFOS. Stimuluje a aktivuje smysly vašeho dítěte a zpříjemní veškerý čas strávený v kočárku či autosedačce.

Řetěz na kočárek splňuje platné bezpečnostní požadavky na šňůry určené k zavěšení na postýlky, kolébky, kočárky apod.  Testováno a schváleno v souladu s normami EN71-1, EN71-2 a EN71-3 - evropskou směrnicí o bezpečnosti hraček.

O organické bavlně
Příze v tomto výrobku je vyrobena z organické bavlny – tato volba byla učiněna s cílem snížit ekologickou stopu výrobku. Pěstováním organické bavlny lze snížit nebo eliminovat mnoho dopadů na životní prostředí spojených s produkcí bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru z plastových lahví, které byly sebrány a vyčištěny, poté byly rozdrceny, znovu roztaveny a přeměněny na nová, recyklovaná vlákna. Plastové lahve tak dostávají nový život, místo aby skončily jako odpad. 

Vlastnosti:
Materiál: 100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, spony – plast
Doporučený věk: 0 +
Rozměry:
Délka 53 cm
Šířka 2 cm
Výška 7 cm

Pokyny pro čištění: Lze prát v pračce při 30 stupích na jemný program

POZOR! Aby se předešlo možnému zranění, měla by být hračka odstraněna, když se vaše dítě začne snažit dostat na všechny čtyři do polohy pro plazení, předejte tak tomu, aby se do hračky zamotalo.

Bezpečnostní informace k tomuto výrobku naleznete v logu uprostřed řetězu.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm


×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU