Háčkovaný řetízek na kočárek

1 449 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Háčkovaný řetízek na kočárek– Pixie Land
Ručně háčkovaný řetěz na kočárek s panáčky z organické bavlny v motivu SEBRA Pixie Land – příběh o miniaturních stvořeních „skřítcích“ žijících v lesním porostu.

Každý kousek je jedinečný
Protože byl tento řetěz ručně háčkován mohou se vyskytnout odchylky ve vzhledu jednotlivých výrobků. Vzory jsou vyrobeny z organické bavlny a vyplněny recyklovaným polyesterem.

Háčkovaný Pixie Land řetěz je skvělou dekorací, která potěší malé děti. Řetěz má dvě malá závěsná zvířátka – berušku a čmeláka, dva lístky a různé barevné kuličky – vše ručně háčkované.

Připevněte jej na stříšku kočárku nebo autosedačky pomocí dvou plastových C-kroužků, které neobsahují BPA a ftaláty. Stimuluje a aktivuje smysly vašeho dítěte a zpříjemní veškerý čas strávený v kočárku či autosedačce.

Na téma Pixie Land
Pixie Land vezme dítě do útulného a nostalgického příběhu o malých mini stvořeních, které se s velkým nadšením pohybují mezi rostlinami v lese. Příroda a kouzlo lesa vytvářejí prostor souznění s beruškami, kobylkami a dalšími roztomilými skřítky jako věrnými pomocníky "skřítků“ jenž sbírají mnohé dary přírody. Pixie Land je o společenství a o dávání. Je to svět, který ponechává dostatek času pro rozjímání a kde je vzrušení z nálezu zralé lesní jahody nebo čtyřlístku vlastně podstatou všeho. 

O organické bavlně
Příze v tomto výrobku je vyrobena z organické bavlny – tato volba byla učiněna s cílem snížit ekologickou stopu výrobku. Pěstováním organické bavlny lze snížit nebo eliminovat mnoho dopadů na životní prostředí spojených s produkcí bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru z plastových lahví, které byly sebrány a vyčištěny, poté byly rozdrceny, znovu roztaveny a přeměněny na nová, recyklovaná vlákna. Plastové lahve tak dostávají nový život, místo aby skončily jako odpad. 

Vlastnosti:
Materiál: 100% bavlna, výplň z recyklovaného polyesteru, spony – plast
Doporučený věk: 0 +
Rozměry:
Délka 48 cm
Šířka 4 cm
Výška 8 cm

Pokyny pro čištění: Lze prát v pračce při 30 stupích na jemný program

POZOR! Aby se předešlo možnému zranění, měla by být hračka odstraněna, když se vaše dítě začne snažit dostat na všechny čtyři do polohy pro plazení, předejte tak tomu, aby se do hračky zamotalo.

Bezpečnostní informace k tomuto výrobku naleznete v logu uprostřed řetězu.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm