Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Kočárek pro aktivní rodiče BOB REVOLUTION PRO jen nyní za neuvěřitelných 12.990 Kč

Hrníček HeroSippy 140ml

Až -25%
Běžná cena 259 Kč Akční cena od: 194 Kč

Skladem

Hrníček HeroSippy

Pružný přechod od láhve k hrníčku

Hrníček HeroSippy je zároveň hravý a praktický. Díky ouškům a měkkému náustku je učení snadné a zábavné. Harníček HeroSippy byl navržen s pomocí rodičů a praktických zkušeností, tak aby by co nejbezpečnější, co nejergonomičtější a co nejsnadnější pro použití pro malé děti.

Hrníček má zábavné designové prvky jako nožičky a ocasek nejen pro zajímavější vzhled pro stabilitu

·        Měkký jemný náustek

·        Netekoucí

·        Stabilita díky nožičkám a ocásku

·        Měkká ergonomická ouška

  

 

The Hero story – hrdinský příběh.

Psal se rok 2008 a bylo jasné švédské ráno. Byl jsem ve stresu a neměl jsem žádný čas se pořádně nasnídat, takže jsem si namíchal proteinový shake za volantem. Víčko vyletělo nahoru a než jsem se stihl vzpamatovat proteinový shake byl všude kolem. Tento incident vedl k nápadu, který se později materializoval do jedné z top značek shakerů – Smartshake

Po létech, když jsme s ženou čekali naši dceru Alvu, měl jsem pocit, že na trhu něco chybí. Zasloužila si to nejlepší a nejkomfortnější, co bylo dostupné pro miminko, ale zároveň snadné pro použití rodiči. PO nesčetných hodinách vývoje a testování produktů, (které Alva osobně odsouhlasila) jsme konečně uvedli na trh naši značku Herobility v roce 2018.

Navrženo rodiči, schváleno dětmi!

Mikael Bergström, zakladatel a ředitel Herobility AB

 Naše mise

Vždy s ohledem na dlouhodobé použití a trvalá řešení pro životní prostředí naše mise je vytvořit nejlepší možné produkty pro děti. Věříme v bezpečnost pro děti a jednoduchost a snadnost použití pro rodiče

 Naše produkty

Naše produkty jsou navrženy v souladu s vysokými švédskými standardy kvality, stejně jako s normami EN 14350, EU 10/2011, US FDA CFR 21 177.1520, GB 4806.7-201 a CA SOR

/ 2011-17.

Všechny naše produkty jsou bez obsahu BPA, BPS, BPF a DEHP. Výrobní zařízení Smartgroup odpovídá mezinárodnímu standardu Good Manufacturing Practice (Odpovědná výroba), ISO9001 and BSCI.

 Myslíme na přírodu

U nás v Herobility věříme v možnost lepšího světa a lepší budoucnosti pro další generace. Hrdinové jsou dobří, dokud činí dobro. Proto část naších zisků z každé prodané láhve HeroBottle jde do mezinárodní asociace pro pomoc dětem World Childhood foundation, založené v roce 1999 královnou Sylvii Švédskou. Organizace pracuje na ochraně dětí před násilím a zajištění lepších životních podmínek pro znevyhodněné děti po celém světě.  

 Herobility také podporuje organizaci Trees for the Future, která pracuje na ukončení světové chudoby a hladu a pomáhá farmářům kultivací nových prodin.   

„Odpovědnost za naší planeta a za budoucnost naších dětí je v naších rukou. Společně můžeme zlepšit svět“

Mikael Bergström, zakladatel a ředitel Herobility AB

 Eco Lifestyle     

Naše Eco produkty jsou vyrobené z kukuřičného škrobu, který se zpracovává do recyklovatelného bioplastu. Kukuřice pohlcuje CO2 z atmosféry, což pomáhá snížit následky globálního oteplování.