Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Hrnek učicí 230ml 4+m

TWISTSHAKE
Učící hrníček Twistshake roste s Vaším dítětem, mění se pouze typy víček.
291 Kč

Skladem

Vytvořte si svoji vlastní lahev pomocí kombinování jednotlivých částí různých barev. Praktické ouška pro držení hrníčku/láhve. Všechny láhve Twistshake jsou zabezpečeny proti vylévání, díky silikonové vložce nápoj vytéká pouze pokud dítě pije. Díky Twistshake strávíte méně času uklízením nepořádku po dětech a můžete tak trávit více času spolu.

Ochuťte vodu čerstvým ovocem, získáte nový a výživný nápoj pro miminko – technologie čekající na patent vytváří čerstvou a zdravou směs.

Hlavní vlastnosti:
• Žádné vytékání – víčko, zabraňující vytékání, představuje pohodlné použití pro dítě a bezpečnost pro rodiče.
• Mixér ovoce – ochuťte vodu čerstvým ovocem, získáte nový a výživný nápoj pro miminko.
• Voda s ovocem – smíchejte své oblíbené ovoce s vodou a protřepejte! Sledujte, jak mixér na ovoce během okamžiku vytvoří zdravý nápoj.
• Nejmodernější design ve vysokém lesku zajišťuje dlouhodobé a bezpečné používání.