Kočárek Eezy S+ 2

CYBEX
Kočárek Eezy S+ 2 vám umožňuje vydat se vstříc rodinnému cestování bez zaváhání.
Číst dále
Doprava zdarma
9 890 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Kočárek Eezy S+ 2
Kočárek Eezy S+ 2 vám umožňuje vydat se vstříc rodinnému cestování bez zaváhání. Jako součást 3 v 1 cestovního systému je podvozek Eezy S+ 2 kompatibilní se sportovním sezením, korbičkou Cot S, dětskou autosedačkou a vložnou taškou Cocoon S 1.0, díky čemuž vás kočárek bude stylově doprovázet od auta až do ulic ve městě. Funkce polohování jednou rukou a nastavitelná opěrka nohou vám umožňují nastavit kočárek do polohy zcela vleže již od prvního dne a velká kola s odpružením si poradí i s terénem jako jsou polní cesty nebo hrbolaté chodníky.

Vlastnosti
3 v 1 cestovní systém
polohování jednou rukou do pozice zcela vleže
velká odpružená kola
XXL sluneční stříška
Integrované přední madlo a opěrka nohou
Snadné a intuitivní skládání do samostatně stojící pozice

3 v 1 cestovní systém
Jeden podvozek, tři možnosti cestování. Kromě standardního sportovního sezení je podvozek Eezy S+ 2 kompatibilní také s našimi vítěznými dětskými autosedačkami a korbičkou Cot S.

Polohování jednou rukou do pozice zcela vleže
Funkce polohování jednou rukou a nastavitelná opěrka nohou vám umožňují nastavit kočárek do polohy zcela vleže již od prvního dne.

Velká odpružená kola
Cestujte s lehkostí a ve výjimečném pohodlí po nejrůznějším povrchu. Velká odpružená kola s možností aretace vpředu vám zaručují nadstandardní mobilitu a postarají se o nerušený spánek vašeho dítěte.

XXL sluneční stříška
Integrovaná opěrka nohou podporuje pohodlné a ergonomické sezení a ležení v kočárku a lze ji nastavit pouze jednou rukou.

Snadné a intuitivní skládání do samostatně stojící pozice
Kočárek Eezy S+ 2 lze jednou rukou snadno složit do samostatně stojící pozice - praktické pro odkládání a ukládání kočárku.

Technické parametry
rozměry:  82 x 45 x 105 cm
rozměry (složený):  61,5 x 45 x 43 cm
váha: 7,6 kg
barva: šedá

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU