Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milý zákazníci, v termínu 25. – 26. února 2020 bude prodejna FunBaby v Brně uzavřena z důvodu inventury. V tomto termínu není možné ani vyzvednutí osobních odběrů z eshopu. Děkujeme za pochopení.

Kousátko Cleo

od: 320 Kč

Skladem
Kousátko Cleo Kousátko a chrastítko 2v1 pomůže zmírnít pocit napětí v oblasti čelistí a napomáhá zoubkům při jejich prořezávání. Přitom se masírují dásně, zmírňuje tlak a vyvolává slintání, které působí preventivně proti zubnímu kazu. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Silikonové kousátko 2v1 je vyrobeno z potravinářského nezávadného silikonu. Součástí chrastítka jsou i dva dřevěné kroužky vyrobené z neošetřeného bukového dřeva. Silikonové kousátko neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, kadmium nebo těžké kovy. Kojíci korále jsou opatřeny bezpečnou plastovou přezkou, která chrání šíji před odřením. Šňůra kousacích korálů a kousátka je pevná, není možné ji roztrhat ani překousnout. Kojíci korále a silikonové kousátko jsou velice jemné k prořezávajícím se zoubkům a k dětským dásním. Silikonové korále jsou snadno omyvatelné. Kousátko je dodáváno v praktickém plátěném sáčku. ! Důležité informace ! Silikonové korále NEJSOU hračka! Vaše miminko si s nimi může hrát pouze ve vaší přítomnosti nb pod dohledem jiné dospělé osoby