Časopis Matka a dítě

FunBaby to nejlepší pro moderní rodiče

Ve FunBaby už  30 let najdete vše pro maminku a dítě pod jednou střechou. Nakupovat můžete pohodlně z domu přes e-shop a nebo osobně na některé z našich prodejen.

 

FunBaby je tu pro vás

Pro naše klienty máme připravený velkorysý věrnostní program se slevami až 8 % a každá těhulka od nás dostane dárek. Tím to ale zdaleka nekončí. Pravidelně pro vás připravujeme zajímavé soutěže, setkání zaměřená na děti a když si s rodičovstvím nevíte rady, najdete spoustu rad a tipů na našem blogu, včetně príma receptů, na kterých si pochutnají i ti největší malí odpůrci jídla.

 

Máme 3 kamenné prodejny

Jsme tu pro vás v našich 3 prodejnách Brně, Ostravě a nově i v Praze. Všechny naše prodejny slouží zároveň i jako výdejní místo pro e-shop. Své objednávky si tak můžete pohodlně vyzvednout přímo na prodejně. Vyzkoušejte si rezervaci osobní schůzky online přímo na prodejně. Zakládáme si na širokém výběru a osobním přístupu, takže si u nás vybere každá maminka.

 

 

 

Nadstandardní přístup

• Pokud nechcete mít kočárek doma, dokud nenastane správný čas, rádi vám jej uložíme v naší úschovně kočárků.
• Když se něco nepovede, není třeba si dělat starosti. Poskytujeme autorizovaný servis, takže každou reklamaci nebo opravu rychle vyřešíme.

 

 

FunBaby najdete už i v Praze

Naše nová pražská prodejna má navíc i vlastní odpočinkovou “chill-out” zónu, která je spojená s dětským koutkem vybaveným montessori hračkami z naší nabídky. Prodejna je snadno dostupná pomocí MHD. Zastávka je jen 200 m od prodejny. Pokud k nám chcete dorazit autem, není problém. Na našem prostorném parkovišti před prodejnou, vždy najdete místo k stání a při nákupu autosedačky si ji můžete zkusit nainstalovat přímo do vašeho vozu.

Už se nemůžeme dočkat až se za námi přijdete podívat. Najdete nás v nákupní zóně Čestlice na adrese OC Global Point, V Oblouku 266, 252 43 Čestlice. Jsme tu pro vás každý den od pondělí do neděle.

Staňte se součástí naší FunBaby rodiny a přidejte se k nám.

 

 
Omrkněte produkty pro usnadnění prvních dní s miminkem z časopisu Matka a Dítě na této stránce.

 

Chcete mít z FunBaby informace z první ruky?

Zaregistrujte se k odběru novinek níže:

 

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU