Medela Odsávačka mléka elektrická Solo™

MEDELA
Odsávačka Swing Flex™ se znovu narodila jako Solo™. Solo™ je kompaktní, efektivní a snadno použitelná elektrická odsávačka mléka pro odsávání z jednoho prsu s integrovanou baterií, technologií 2-Phase Expression® a prsním...
Číst dále
Doprava zdarma
5 990 Kč

Elektrická single odsávačka mléka Solo™


Jednoduchá. Efektivní. Solo™.

Solo™, nová generace a vylepšená verze odsávačky mléka Medela Swing Flex™,  je určena pro kojící matky, které chtějí ve svém životě pohodlí a jednoduchost při efektivním odsávání.

Intuitivní a jednoduchá

Solo™ - snadno použitelná odsávačka mléka. Jelikož se skládá pouze z několika částí, lze ji snadno čistit a sestavovat. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní se 4 tlačítky a 9 stupněmi vakua je tato elektrická odsávačka pro odsávání z jednoho prsu mimořádně jednoduchá na ovládání.

Odsávejte kdekoliv, i když poblíž není žádná elektrická zásuvka

Díky nejmodernějšímu portu USB-C na elektrické odsávačce mléka Solo™ lze vestavěnou baterii nabít rychleji než klasickým portem micro-USB a při plném nabití můžete odsávat až šestkrát!

Technologie 2-Phase Expression™

Při kojení kojenci nejprve sají krátkými a rychlými pohyby, aby spustily tok mléka. Jakmile mléko začne téct, dítě přizpůsobí své sání pomalejšímu individuálnímu rytmu, aby mohlo pít. Technologie Medela 2-Phase Expression™ (technologie 2-fázového odsávání) napodobuje přirozené rytmy sání dítěte - nejprve rychle stimuluje tok mléka a poté zpomalí a přejde do hlubšího a pomalejšího odsávání, aby se zajistil optimální tok mléka.

Prsní nástavec PersonalFit Flex™

Díky úhlu rozevření 105°, měkkému okraji a oválnému tvaru pro lepší přilehnutí vyvíjí prsní nástavec PersonalFit Flex™ menší tlak na mléčné kanálky než tradiční 90° prsní nástavce. Umožňuje efektivnější a pohodlnější odsávání. Více pohodlí pro vás a až o 11 % více mléka pro vaše dítě - klinicky prokázáno3. V balení najdete prsní nástavec ve velikosti 24 mm (velikost M).

Ochrana proti přetečení

Uzavřený systém zabraňuje vstupu mateřského mléka do hadičky a motoru během odsávání. Díky tomu je vaše odsávané mléko nejen bezpečné a čisté, ale i komponenty odsávačky jsou chráněny před poškozením.

Kratší stimulační fáze

Ve studiích využívajících dvoufázovou technologii4-8 se zjistilo, že první spuštění mléka bývá mezi 1. až 2. minutou, což je déle, než dosáhne batole9 při kojení. V podmínkách výzkumu však bývá tato doba delší, než v uvolněném domácím prostředí10. Zároveň se první spuštění mléka obvykle zrychlí při opakovaném odsávání11 (pravděpodobně kvůli úpravě reflexu spuštění mléka). Ukázalo se, že čas do prvního spuštění mléka je s novým 105° prsním nástavcem rychlejší, přičemž u 90 % matek se mléko spustí do 2 minut.8

Trvání stimulační fáze u odsávačky Solo™ bylo zkráceno na jednu minutu, aby:

• lépe odráželo fyziologii odsávání mléka
• se snížilo riziko, že mléko nebude optimálně odsáto během prvního spuštění mléka
• se optimalizovala doba odsávání
Pozn.: Odsávačku Solo™ NELZE rozšířit na odsávačku Swing Maxi™ NEW pro odsávání z obou prsů.


Výhody elektrické odsávačky Solo™
•  Snadné použití: Intuitivní uživatelské rozhraní se 4 tlačítky a 9 stupni intenzity vakua
• Snadno se skládá a čistí díky několika částem
•  Lehký a kompaktní design
•  Ještě flexibilnější použití: Integrovaná baterie až pro 6 odsávacích cyklů na jedno úplné nabití
•  Rychlejší nabíjení díky připojení USB-C (ve srovnání s připojením micro-USB)
•  Technologie 2-Phase-Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte1,2
•  Prsní nástavec PersonalFit Flex ™ pro větší pohodlí a až o 11 % více mléka3. Včetně velikosti M - 24 mm
•  Výrazně tišší než předchozí generace odsávaček: pouze 45 dB při nejvyšší úrovni vakua
•  Uzavřený systém, který zabraňuje vstupu mateřského mléka do hadičky