Měkká aktivity knížka

1 359 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Aktivity knížka – Pixie Land

Látková knížka a zároveň hračka s motivy ze Sebra Země skřítků – příběh o mini stvořeních "skřítcích" a lesním životě

Kniha aktivity je vyplněna recyklovanou polyesterovou výplní.

Osm stránek pro stimulování smyslů a motoriky
Tato látková knížka obsahuje osm zábavných stránek, které stimulují smysly a motoriku dítěte. Na všech stránkách jsou zobrazeny nádherné ilustrace s motivem Země skřítků. Na jedné ze stránek se děti mohou mimo jiné vidět v bezpečném dětském zrcátku. Děti tak mohou poznávat samy sebe a zkoumat svůj obličej a mimiku. V celé knize aktivit jsou umístěny zábavné textury a klapky, které prospívají dětskému hmatu. Sluch dětí stimulují také zvuky chrastícího papíru a malá pískací hračka ukrytá v knize. Na zadní straně knihy je umístěn kroužek na prořezávání zoubků, který prospívá dětem, jimž rostou zoubky.
Kroužek na kousání je vyroben z plastu TRP a samozřejmě neobsahuje BPA, ftaláty a formamid.
Hračka s aktivitami byla navržena v Dánsku.

Na téma Pixie Land
Pixie Land vezme dítě do útulného a nostalgického příběhu o malých mini stvořeních, které se s velkým nadšením pohybují mezi rostlinami v lese. Příroda a kouzlo lesa vytvářejí prostor souznění s beruškami, kobylkami a dalšími roztomilými skřítky jako věrnými pomocníky "skřítků“ jenž sbírají mnohé dary přírody. Pixie Land je o společenství a o dávání. Je to svět, který ponechává dostatek času pro rozjímání a kde je vzrušení z nálezu zralé lesní jahody nebo čtyřlístku vlastně podstatou všeho. 

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru z plastových lahví, které byly sebrány a vyčištěny, poté byly rozdrceny, znovu roztaveny a přeměněny na nová, recyklovaná vlákna. Plastové lahve tak dostávají nový život, místo aby skončily jako odpad. 

Vlastnosti:
Materiál: 10 % bavlna, 90 % polyester – recyklovaná výplň
Doporučený věk: 0 +
Rozměry:
Délka 4 cm
Šířka 14 cm
Výška 14 cm

Pokyny pro čištění: Ruční praní

POZOR! Než dáte hračku dítěti, odstraňte ze zrcátka ochrannou fólii.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm