Mléko růstové 3 Cross 1l

 Prodej ukončen

BABYBIO Croissance 3 kojenecké mléko tekuté 1l

Od ukončeného 10. měsíce

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí, výrobek ekologického zemědělstí. Babybio CROISSANCE (česky růst) se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jelikož v období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, pro které je kravské mléko nedostatečné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio z mléka krav francouzského původu.

BIO strava od kolébky

Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin. Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí. Bez přidaného aroma.

Složení

Částečně odstředěné mléko, voda, maltodextriny, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), laktóza, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B8, B9, B12, C, D3, E, K1 a PP, minerální látky: síran železnatý, hořečnatý, zinečnatý, měďnatý a manganatý, citronan sodný, jodid draselný, hydroxid draselný, seleničitan sodný, emulgátor: řepkový lecitin.

Obsah: 900g