Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Dne 28.10. budou výdejní místa uzavřena. UPOZORNĚNÍ: Od 22.10. fungují prodejny FunBaby pouze jako výdejní místa pro e-shop (Po-Pá 10:00–18:00 h). Více ZDE

Multifunkční polštář z paměťové pěny

CUDDLECO
Multifunkční polštář z paměťové pěny
Doprava zdarma
1 190 Kč

Skladem

Multifunkční Comfi-Mum polštář z paměťové pěny byl vytvořen maminkou a děťátkem pod jejím srdcem. Byl navržen tak, aby komfortně podporoval celé tělo maminky pro klidný spánek během noci. Výkonná podpora držení těla maminky a její bříška je zajištěna ergonomickým designem a luxusními vrstvami paměťové pěny, které se jemně tvarují podle tvaru těla maminky a bříška a snižuje tak všechny důležité tlakové body pro komfortní spánek nebo kojení. Hedvábně jemné bambusové vrstvy jsou hypoalergenní a antimikrobiální, a tedy zabraňují přístupu nežádoucím bakteriím. Multifunkční polštář z paměťové pěny může být použit před i po porodu maminky a její děťátka na záda, kolena, jako podpora při spaní či krmení.

Cuddle Co Multifunkční polštář z paměťové pěny:

- lze použít před i po porodu

- je všestranný - až 5 v 1

- má snímatelný omyvatelný potah

- poskytuje všestranný komfort a podporu

- je hypoalergenní

- je ideální pomůckou při kojení

Rozměry: 131 x 55 x 17,5 cm