MuTable Multifunkční stůl

STOKKE
Stůl Stokke MuTable je vyroben tak, aby při hře podněcoval dětskou fantazii, vyrobený z přírodního dřeva a vysoce kvalitních materiálů pro maximální pevnost.
Číst dále
Doprava zdarma
6 199 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Stůl Stokke MuTable je vyroben tak, aby při hře podněcoval dětskou fantazii, vyrobený z přírodního dřeva a vysoce kvalitních materiálů pro maximální pevnost.

Multifunkční hrací stůl Stokke® MuTable™ se přizpůsobí fyzickým a vývojovým potřebám vašeho rostoucího dítěte. Díky 4 výškově nastavitelným polohám si hrací stůl mohou pohodlně užít děti různého věku. Se 4 kreativními a vyměnitelnými oboustrannými hracími deskami je to perfektní místo, kde si vaše dítě může hrát a dělat širokou škálu nápaditých aktivit.

    7 aktivit pro podporu kreativity a rozvoje

        1 tabule - snadno se čistí pouze pro křídy
        1 bílá tabule -  pro popisovače stíratelné za sucha ( na fixy pro bílé tabule)
        2 cihlové základny
        1 městská krajina - ideální pro hraní
        1 přírodní krajina - ideální pro hraní
        1 základ puzzle včetně puzzle Four Season


 Stůl obsahuje dřevěný kryt pro uklizený vzhled, když se nepoužívá na hraní, funguje jako klasický stůl. Výškově nastavitelný  od 45 do 59 cm se 4 nastaveními pro pohodlí vašeho dítěte. Výšku stolu lze nastavit pomocí prodlužovacích dílů nohou: stačí přidat nebo odebrat díly (prodloužení nohou), abyste dosáhli požadované výšky stolu.  Středový otvor s krytem pro snadné uklízení hraček do boxu. Vyrobeno ze dřeva a vysoce kvalitních materiálů pro dlouhou životnost.

Je k dispozici v různých barvách : bílá, fialová, mátová, holubičí šedá, tiffany, třešeň.

Hmotnost : 15,5 kg

V balení :

1 multifunkční herní stůl

1 puzzle se čtyřmi ročními obdobími

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU