Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Nočník Buubla

BUUBLA
Jedinečný skládací / přenosný nočník (produkt je patentovaný, úředně potvrzený).
790 Kč

Skladem

Jedinečný skládací / přenosný nočník ( produkt je patentovaný, úředně potvrzený). Na trhu nyní neexistuje žádný podobný, či stejně vypadající nočník. Je určen nejen pro každodenní použití. Skvěle slouží při cestování a výletech s dětmi, protože jej můžete stlačit do malého rozměru v elegantní přenosné tašce s koženým poutkem.

S nočníkem Buubla je to snadné prostě všude - na nákupech, návštěvách u přátel, v letadle, v autě, na dětském hřišti, na pláži, v parku, na výletech atd. Je vhodný pro všechny děti do 4 let.

Z nočníku byly odebrány všechny nepotřebné milimetry tak, aniž by došlo k jejich ztrátě na komfort, jakmile na něm sedí dítě. Velikost nočníku Buubla odpovídá
standardu, který zaručuje pohodlné sezení. Okraje nočníku jsou dostatečně široké. Ocení jej také rodiče dětí, které jsou vzrůstově menší a klasické nočníky jim nejsou pohodlné.

Účelem je, aby byl nočník používán, jako jakýkoliv jiný běžný nočník. Nočník stačí umýt pod vodou, či pomocí vlhčených ubrousků. Není potřebné jej po umytí vysušit, protože taška Buubla je vodotěsná. Můžete jej vzít kamkoliv, díky své velikosti se vejde do větší kabelky, do koše pod
kočárkem, či batohu. Dětský nočník Buubla lze snadno stáhnout díky popruhu na suchý zip, či bez něj (popruh je součástí balení nočníku) a vložit do nepropustné tašky. Díky již zmíněné stylové tašce s koženým poutkem je lehce přenosný a zároveň “není vidět”, že nosíte nočník :)

Váha nočníku je pouze 370 g Je obvyklé, že na některých veřejných toaletách bývají erární nočníky, ale většina rodičů upřednostňuje použití svého, z důvodu hygieny. Děti si také oblíbí “ten svůj” nočník a nechtějí si sednout na jiný. Také je dost časté, že mnoho dětí neumí vykonat¨potřebu ve dřepu, kdy ho rodiče drží. Díky nočníku Buubla, který bude kdykoliv při ruce, nebudou děti vystresované a odplenkování bude jednodušší a rychlejší.

Cena je přiměřená s přihlédnutím k multifunkčním účelům a jejich jedinečnosti a skutečnost, že to je investice po dobu 2-3 let.

Rozměry rozloženého nočníku (š x v x d): 19 x 12 x 24 cm
Rozměry složeného nočníku (š x v x d): 11 x 12 x 24 cm