Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

Milé maminky, naši věrní zákazníci,

moc dobře víme, že zdraví je to nejcennější, co každý máme, a tady u nás ve FunBaby si více než kdy jindy přejeme, abychom si ho všichni co nejlépe uchránili. Omezili jsme tedy provoz našich kamenných prodejen FunBaby, které budou mít omezeně otevřeno od pondělí do pátku v čase 10:00–17:00 hodin a budou sloužit pouze jako výdejní místa pro e-shopové objednávkyPokud navštívíte naše prodejny z důvodu vyzvednutí e-shopové objednávky, budeme se snažit maximálně eliminovat možná zdravotní rizika. Proto i vás prosíme o vzájemnou ohleduplnost, dodržování hygienických zásad a dalších, státem stanovených nařízení

E-shop žádná omezení nemá, spíše naopak, frčí na plné obrátky! Takže i nadále můžete přes e-shop funbaby.cz nakupovat naše produkty s možností zaslání zboží přímo k vám domů, nebo s vyzvednutím pomocí osobního odběru (včetně možnosti zaplacení bezkontaktně platební kartou) v našich kamenných prodejnách v Modřicích a Ostravě.

Internetové objednávky budeme vyřizovat a expedovat co nejdříve to půjde, na to se spolehněte. Už si trénujeme lokty :) Prosíme však, počítejte s tím, že u objednávek se zasláním na adresu může docházet ke zpožděním, a to z důvodu přetížení přepravních služeb. Aktuální informace o aktuálním stavu dopravců naleznete zde. (zdroj: Heureka.cz)

Osobní odběry e-shopových objednávek, které jste si zadali na našich prodejnách, je možné provést v rámci výše zmíněné otevírací doby. Osobní vyzvednutí se týká pouze objednávek, u kterých jsme vám potvrdili, že zboží máte připraveno k osobnímu odběru.

FunBaby rozvoz – Rozhodli jsme se, že budeme některé internetové objednávky po Brně a okolí rozvážet do rodin sami. FunBaby rozvoz můžete využít, pokud u nás nakoupíte zboží v hodnotě minimálně 3.000 Kč – a to zcela zdarma. K nižším hodnotám objednávek si za rozvoz účtujeme poplatek jen 299 Kč. Více zde.

Záruční reklamace, servis, výměny a vratky – Po dobu omezeného provozu bohužel nejsme schopni na prodejnách vyřizovat/přijímat reklamace, provádět servisní úkony, vyměňovat zboží a přijímat vratky. Záruční reklamace zasílejte prosím na adresu (zásilku označte viditelně "REKLAMACE"):

Baby Direkt s.r.o.
REKLAMACE
Letiště Brno-Tuřany 949/5
627 00 Brno-Tuřany

V případě dalších dotazů ohledně reklamací a servisu kontaktujte prosím reklamační a servisní oddělení emailem: [email protected] nebo telefonicky: +420 547 422 745.

Vzhledem k aktuálnímu nedostatku podrobnějších informací a možné další úpravě nařízení vlády České republiky se v následujících dnech může situace měnit. Budeme to bděle sledovat a průběžně vás informovat na našich stránkách a sociálních sítích. Odpovědi na vaše případně dotazy najdete zde (zdroj: webové stránky ministerstva průmyslu a obchodu).  


Děkujeme za pochopení a jsme s vámi

Tým FunBaby


PROVOZ KAMENNÝCH PRODEJEN A E-SHOPU V KOSTCE

FunBaby Modřice (pouze výdej zboží pro e-shop), Po–Pá 10:00–17:00 h*

T: +420 547 422 741 | M: +420 602 773 442 | E: [email protected]

FunBaby Ostrava (pouze výdej zboží pro e-shop), Po–Pá 10:00–17:00 h*

T: +420 596 634 841 M: +420 602 584 435 E: [email protected]

E-shop FunBaby.cz, infolinka: Po–Pá 08:00–16:30 h

T: +420 547 422 749 M: +420 734 316 740 E: [email protected]


* Platí do odvolání.