Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Akční cena 8.990 Kč na vybrané varianty autosedačky Britax Römer Dualfix M i-size.

PROVOZ KAMENNÝCH PRODEJEN A E-SHOPU V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU

FunBaby Modřice (pouze výdej zboží pro e-shop), Po–Pá 14:00–18:00 h*
T: +420 547 422 741 | M: +420 602 773 442 | E: [email protected]

FunBaby Ostrava (pouze výdej zboží pro e-shop), Po–Pá 14:00–18:00 h*
T: +420 596 634 841 | M: +420 602 584 435 | E: [email protected]

E-shop FunBaby.cz, infolinka: Po–Pá 08:00–16:30 h
T: +420 547 422 749 | M: +420 734 316 740 | E: [email protected]

* Platí do odvolání.


Milé maminky, naši věrní zákazníci,

moc dobře víme, že zdraví je to nejcennější, co každý máme, a tady u nás ve FunBaby si více než kdy jindy přejeme, abychom si ho všichni co nejlépe uchránili. Omezili jsme tedy provoz našich kamenných prodejen FunBaby, které budou mít omezeně otevřeno od pondělí do pátku v čase 14:00–18:00 hodin a budou sloužit pouze jako výdejní místa pro e-shopové objednávkyPokud navštívíte naše prodejny z důvodu vyzvednutí e-shopové objednávky, budeme se snažit maximálně eliminovat možná zdravotní rizika. Proto i vás prosíme o vzájemnou ohleduplnost, dodržování hygienických zásad a dalších, státem stanovených nařízení

E-shop žádná omezení nemá, spíše naopak, frčí na plné obrátky! Takže i nadále můžete přes e-shop funbaby.cz nakupovat naše produkty s možností zaslání zboží přímo k vám domů, nebo s vyzvednutím pomocí osobního odběru (včetně možnosti zaplacení bezkontaktně platební kartou) v našich kamenných prodejnách v Modřicích a Ostravě.

Internetové objednávky budeme vyřizovat a expedovat co nejdříve to půjde, na to se spolehněte. Už si trénujeme lokty :) Prosíme však, počítejte s tím, že u objednávek se zasláním na adresu může docházet ke zpožděním, a to z důvodu přetížení přepravních služeb.

Osobní odběry na prodejnách je možné provést v rámci výše zmíněné otevírací doby. Osobní vyzvednutí se týká pouze objednávek, u kterých jsme vám potvrdili, že zboží máte připraveno k osobnímu odběru.

FunBaby Live Chat – Abychom s Vámi byli neustále v kontaktu, spustili jsme online chat, na kterém Vám rádi poradíme nebo pomůžeme s výběrem zboží. Spojíme se s Vámi živě pomocí videohovoru a produkty Vám názorně předvedeme, případně nafotíme a změříme.

Záruční reklamace, servis, výměny a vratky – Po dobu omezeného provozu bohužel nejsme schopni na prodejnách vyřizovat/přijímat reklamace, provádět servisní úkony, vyměňovat zboží a přijímat vratky. Záruční reklamace zasílejte prosím na adresu (zásilku označte viditelně "REKLAMACE"):

Baby Direkt s.r.o.
REKLAMACE
Letiště Brno-Tuřany 949/5
627 00 Brno-Tuřany

V případě dalších dotazů ohledně reklamací a servisu kontaktujte prosím reklamační a servisní oddělení emailem: [email protected] nebo telefonicky: +420 547 422 745.

Vzhledem k aktuálnímu nedostatku podrobnějších informací a možné další úpravě nařízení vlády České republiky se v následujících dnech může situace měnit. Budeme to bděle sledovat a průběžně vás informovat na našich stránkách a sociálních sítích. Odpovědi na vaše případně dotazy najdete zde (zdroj: webové stránky ministerstva průmyslu a obchodu).  

Děkujeme za pochopení a jsme s vámi

Tým FunBaby