Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, z důvodu inventury bude prodejna FunBaby v Ostravě ve dnech 28.–29. ledna 2020 uzavřena. V těchto dnech nelze vyzvednou ani osobní odběry z eshopu.

Přebalovací taška Layla

Doprava zdarma
2 499 Kč

Skladem

Taška LAYLA se stala nejstylovějším kouskem naší kolekce. Tato taška nevypadá jako konvenční přebalovací taška, a přitom je atraktivní se spoustou místa pro dětské nezbytnosti, stylová a pohodlná. Taška má 2 velké přihrádky, které jsou oddělené velkou kapsou na zips, obsahuje rovněž oddělitelnou taštičku, která může být použita k přehlednému uschování osobních věcí. Tuto malou taštičku můžete také použít odděleně na kočárek tehdy, když cestujete nalehko. Jsou zde 3 vnější zateplené kapsy, stylově stejná přebalovací podložka a zateplený obal na lahev. Inovativní design této tašky umožňuje nosit ji třemi různými způsoby tak, aby odpovídala Vašim potřebám: můžete jí nosit jako batoh, přes rameno či na kočárku za použití poutek, které jsou součástí balení. Rozměry: 42x32x13 cm;  Vzory: retro, floral sand, black, sand, denim, floral blue