Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Akční cena 8.990 Kč na vybrané varianty autosedačky Britax Römer Dualfix M i-size.

Polštář do kočárku motýlek

299 Kč

Motýlek Velvet 

Velvet a 100% Bavlna nejvyšší kvality, s certifikátem OEKO-TEX 100 třídy I 

Moderní a barevný polštářek slouží nejen pro odpočinek a spánek dětí, ale je také velmi krásný, díky čemuž je možno z něj vytvořit krásnou dekoraci. Polštář do kočárku je to pravé pro vaše děti.
Uvnitř polštářku najdete kvalitní antialergickou výplň. Dětem polštář poskytuje potřebný komfort při procházkách a cestování. Můžete jej využít také do autosedačky. Eliminuje otřesy a je velmi příjemný.Plnění: antialergická, prodyšná silikonová netkaná textilie a velmi měkká silikonová chmýří, která při praní a používání nemění jejich strukturu. Vnitřní výplň je ušitá do vnějších tkanin, takže se během používání a při praní nehýbe a nedeformuje 

Sametový samet je dokonalý materiál, je nerovnoměrně jemný a zároveň extrémně odolný. Inovativní technologie dvojitého tkaní extrémně tenkých polyesterových nití dává tento fantastický efekt.  Polštář Butterfly může být doplněn o různé výrobky z kolekce Velvet Makaszkou, což vytváří jedinečné, báječně pestré uspořádání kočárku nebo místnosti vašeho dítěte.


Polštář do kočárku je moderní, krásný a dekorativní, je vhodný pro všechny děti od 0 do 24 měsíců.
Všechny Makaszka motýliky jsou v Polsku ručně šité.
Prát na 30°C , nesušit v sušičce!
Rozměry: 24x36 cm (+/-2 cm)