Postýlka Sleepi V3

Doprava zdarma
15 999 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:
SLEVA 3 % při registraci do věrnostního programu

Postýlka vašeho dítěte je srdcem vašeho dětského pokoje. Měla by být krásná, funkční a především bezpečná a uklidňující pro vaše děťátko. Stokke® Sleepi™ je vyrobena z masivního evropského bukového dřeva a má nastavitelnou výšku, takže se přizpůsobí měnícím se potřebám vašeho rostoucího dítěte

Děti a novorozenci nemají pravidelné vzorce pro spaní; světlo a zvuky mají vliv jak na způsob, tak na délku spánku vašeho dítěte. Jako první postýlka vašeho dítěte je Stokke Sleepi vybavena uzamykatelnými kolečky, které umožňují jednoduché přesuny postýlky, aby vás mohla doprovázet do různých pokojů vašeho domu. Stokke Sleepi stimuluje vaše dítě k interakci a kratšímu spánku a podporuje ho, aby si již od počátku vytvořilo svůj vzorec spánku v průběhu noci.

Design Stokke Sleepi je oválný s jemnými křivkami bez ostrých hran či rohů a je možné ho rozšířit a upravit na základní postýlku, která je ideální pro batolata, i na úplnou dětskou postel, která vašemu dítěti poskytne pohodlné spaní v noci a praktickou pohovku během dne.

Později lze Stokke Sleepi na jedné straně otevřít a umožnit větším dětem samostatně přistupovat do postýlky či z ní vylézat. Stokke Sleepi je díky tomu výrobkem, ze kterého vaše dítě vlastně nikdy nevyroste.

Široká škála konfigurací
Stokke Sleepi lze přizpůsobovat podle růstu dítěte. Poskytuje vašemu dítěti optimální prostředí ke spánku po celé dětství.

Oválné provedení
Vytváří prostorné prostředí k spánku vašeho dítěte. Postýlka Stokke Sleepi neomezuje vaše dítě jako klasické čtvercové nebo obdélníkové postýlky a neklidní spáči se v ní nemohou "zaklínit v rohu". Stokke Sleepi lze nastavovat podle potřeby, přičemž na začátku vytváří jakýsi minikoš. Poskytuje vašemu miminku utěšující, kulatou a kompaktnější postýlku.

Postýlka v plné velikosti a postýlka pro batole
Progresivní vlastnosti umožňují konfigurovat Stokke Sleepi na postýlku v plné velikosti. Oválné, utišující, bezpečné a prostorné prostředí pro spánek vašeho dítěte.

Snadné nastavování
K montáži a nastavování postýlky Stokke Sleepi je potřeba šestiboký klíč a šroubovák. Umožňuje snadnou montáž, demontáž a nastavování postýlky podle toho, jak vaše dítě roste.

Nastavitelný rošt postýlky
Rošt postýlky Stokke Sleepi lze nastavit do čtyř různých výšek, a tak můžete rošt zvýšit, když je dítě ještě malé snižovat jej jak dítě roste. Snižuje námahu ramenou a zad v oblasti kříže, ukládání do postýlky a zdvihání dítěte z postýlky Stokke Sleepi.

Bezpečnost
Postýlka Stokke Sleepi splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní normy. Nabízí vám jistotu a klid v duši s tím, že vaše dítě není jen v bezpečí, ale také zajištěné v postýlce Stokke Sleepi.

Pevnost a stabilita
Postýlka Stokke Sleepi je vyrobena z pevného a pružného bukového dřeva. Bukové dřevo je trvanlivé, pevné a pružné a tyto vlastnosti zajišťují bezpečnost vašeho dítěte a dlouho trvanlivost postýlky.

Kvalitní pěnová matrace (není součástí balení)
Má jedinečné vlastnosti v oblasti dýchání a větrání. Je vysoce trvanlivá a zachovává si podobu a tvar. Má vlněný podklad a spodní strana potahu je síťovaná. Obě tyto vlastnosti zlepšují ventilaci a pohodlí pro dítě. Potah matrace je vyroben ze 100% prošívané bavlněné tkaniny.

Ochranný nátěr
Chrání postýlku Stokke Sleepi vysoce kvalitním lakem. Vytváří hladký a odolný povrch. Ochranný nátěr Stokke Sleepi omezuje poškrábání a usnadňuje čištění a údržbu vaší postýlky.

Osazená uzamykatelná kolečka
Propůjčují postýlce Stokke Sleepi mobilitu. Umožňují snadné přesouvání postýlky Stokke Sleepi po místnosti i mezi místnostmi. Zámky koleček umožňují zablokování koleček a polohování postýlky Stokke Sleepi. Umožňují vám umístit postýlku Stokke Sleepi v dětském pokoji nebo na zvoleném místě v pokoji.

Široká škála příslušenství
Umožňuje vám postýlku Stokke Sleepi rozšířit. Dále upravuje postýlku Stokke Sleepi, aby splnila potřeby vašeho dítěte v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

Nadčasový design
Stokke Sleepi překonává krátkodobé módní výstřelky svým esteticky příjemným a nadčasovým designem. Zajišťuje dlouhou životnost.

Rozměry (v x d v h)
Sleepi Standard: 87 x 141 x 74 cm
Váha: 22,16 kg
Nosnost: 120 kg

Obsah balení

Postýlka Stokke Sleepi.
Rošt na matraci.
Uzamykatelná kolečka.
Návod v českém jazyce.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU