Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Prodejny Po-Pá 14:00-18:00 h (pouze výdej zboží pro e-shop) (více) Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp.

Postýlka Stardust

BUGABOO
Pohodlná a funkční cestovní postýlka, kterou rozložíte v mžiku. Vhodná od narození do 2 let
Doprava zdarma
6 069 Kč

Skladem

Pro zdravý vývoj děťátka a váš pohodlnější život

Harmonický vývoj dítěte vyžaduje neustálé naplňování jeho potřeb, jakými jsou například do-statek spánku a času na hraní. Ani v případě, že jste na cestách, se nemusíte omezovat, ale na-opak – užívat si neopakovatelné rodičovské chvíle tím nejzábavnějším způsobem. Díky ino-vativnímu spojení letecké technologie a vynalézavého designu vznikla pohodlná cestovní pos-týlka Bugaboo Stardusts, kterou rozložíte v 1 sekundě a během 3 sekund ji složíte zpět. Pos-týlka je tak ihned připravena k použití či snadnému převážení. Ať už jste tedy na chalupě, u prarodičů či na dovolené, máte vždy po ruce komfortní a bezpečný ostrůvek jistoty a známé-ho prostředí, v němž bude váš mrňousek v klidu usínat a vesele si hrát.

Je to tak snadné!

Extra rychlé rozložení postýlky Bugaboo Stardust v1 sekundě znamená, že uspání dítěte či jeho připravenost ke hře nebyla nikdy dříve snazší. Unikátní, inovativní design a patentovaná letecká technologie umožňují nejen hbité rozvinutí postýlky, ale i její rychlé složení, a to během 3 sekund. Přičemž u manipulace s postýlkou stojíte; není třeba se ohýbat ani vyjímat matraci Postýlka je vskutku kdykoli snadno použitelná a vy dál můžete pokračovat ve svém aktivním životě.

Praktický design = vše v jednom

Postýlka Bugaboo Stardust je lehká a díky svému jedinečnému designu zůstává stále v jednom kuse. Při jejím rozkládání není potřeba jakákoli montáž ani žádné speciální techniky.  Při skládání se pouze jedním jednoduchým pohybem sklopí k sobě, aniž byste museli sundávat matraci. Postýlka Bugaboo Stardust se proto skvěle hodí pro zaneprázdněné rodiče, kteří chtějí svobodně cestovat, navštěvovat se a užívat si života bez zbytečných starostí.

Integrovaný komfort

Skládací cestovní postýlka Bugaboo Stardust je vybavena zipem pro novorozence, přičemž integrovaná vícevrstvá matrace, která vašemu dítěti poskytuje pohodlnou podporu, se dá vysunout i do vyšší úrovně. To vám usnadní zvedání novorozence z postýlky bez nutnosti vašeho ohýbání. Ať už jste kdekoli, postýlka Bugaboo Stardust udržuje vaše děťátko v pohodlí, obklopené lehkou, prodyšnou síťovinou, která umožňuje volné proudění vzduchu, zatímco nosná látka je velmi odolná a všechen materiál je zdravotně nezávadný.

Postýlku Bugaboo Stardust snadno sbalíte a sepnete suchým zipem, což usnadní její přenášení. Popruhy na obou stranách rámu postýlku udržují naplocho zavřenou, takže zůstane zcela kompaktní i bez tašky. I když ta je také součástí balení. Proto ať už cestujete, navštěvujete přátele a rodinu, nebo se jednoduše pohybujete po domě – z místnosti do místnosti – Bugaboo Stardust vám a vašemu dítěti poskytuje svobodu a pohodlí, kdekoli právě jste.

Přednosti cestovní postýlky v kostce
•  Snadné rozložení (v 1 sekundě) a složení (během 3 sekund)
•  Integrovaná vícevrstvá matrace
•  Postýlka je lehká, snadno se s ní manipuluje a přenáší
•  Dodává se se zipem pro miminko
•  Postýlka díky prodyšné síťovině zajišťuje konstantní proudění vzduchu
•  Je vyrobena z velmi kvalitní látky a bez chemikálií (podle předpisů REACH)
•  Kompatibilita s bavlněným potahem Stardust – 100% přírodní bavlna, pro větší pohodlí a ochranu (k dostání samostatně)
•  Obsahuje praktickou prémiovou brašnu pro pohodlné cestování
•  Lze ji prát v pračce na 30 °C
•  Vyhovuje nejnovějším bezpečnostním standardům: certifikováno JPMA, označeno TUV / GS

Technické parametry
•  Rozměr složené postýlky (v tašce) (V × D × Š): 65 × 14 × 85 cm
•  Rozměry rozložené postýlky (V × D × Š): 64 × 98 × 85 cm
•  Váha výrobku 6,7 kg
•  Nosnost až 15 kg