Povlečení set Outlast® 40x60,100x135,45x45cm

LITTLE ANGEL
• Termoregulační materiál s bavlnou, udržuje stabilní teplotu, zabraňuje přehřívání• Moderní a pohodlné• Zapínání na zip bez ostrého jezdce• Záruka teplotního komfortu• Materiál efektivně pracuje s tělesným teplem•...
Číst dále
Doprava zdarma
1 599 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Povlečení set Outlast® na dětskou postýlku z bavlny, s příměsí jedinečného termoregulačního materiálu Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky a udržuje stálou teplotu mezi pokožkou a tkaninou.

Umí totiž efektivně pracovat s tělesným teplem a zajišťuje tak teplotní pohodu za každých podmínek. Při zahřátí těla materiál Outlast® odvede a uschová nadbytečné teplo a zabrání propocení dítěte. V momentě, kdy tělesná teplota klesne, materiál teplo uvolní a tělo zahřeje.

Povlečení je obstaráno zapínáním na zip bez ostrého jezdce. Je pratelné. Povlak lze v letních měsícíh použít jako lehkou přikrývku. Barevně sladěno s dalšími výrobky kolekce. Módní motivy do postýlek máme v různých barvách a vzorech tak, aby se daly dobře sladit s ostatními výrobky do dětského pokoje, např. s multifunkčními válcemi, zavinovačkou, mantinelem do postýlky a dalšími výrobky.

Rozměry: 40 x 60 cm,100 x 135 cm,45 x 45 cm
Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.
Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.
Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.

══════════════════════════════
Materiálové složení: 96%Bavlna,4%Elastan/67%Bavlna,29%CV"Outlast®"4%Elastan