Set potahů na sportovní sezení Priam Seat Pack Rockstar, Rosenrot Red

Doprava zdarma
11 690 Kč
SLEVA 3 % při registraci do věrnostního programu

Seat Pack je kompatibilní jen s kolekcí 2022!

Pro naši nejnovější kolekci Rockstar dostane sedačka Priam zcela nový vzhled, který je nezaměnitelně rock’n’rollový. Živý černý a červený leopardí potisk je ozdoben zlatými nášivkami, špendlíky a klasickými punkovými řetězy.

Naše sedačky Priam jsou zaměnitelné, takže se nemusíte spokojit s každodenním tlačením stejného kočárku. Sedačky do golfového kočárku se snadno nasazují nebo sundávají z rámu Priam nebo e-Priam nové generace a jsou k dispozici v řadě stylových barev, díky nimž se váš kočárek promění v osobní vyjádření. Praktická kapsa na opěradle vám umožní uložit vaše cennosti, zatímco vysouvací sluneční stříška UPF50+ a prodyšné síťovinové okno udrží vaše dítě v chladu během horkých letních dnů. S měkkým polstrovaným pásem a vložkou do sedačky může vaše dítě cestovat v pohodlí, zatímco vy cestujete stylově.

Objevte v sobě rockovou hvězdu s novou, maximálně stylovou kolekcí Cybex Rockstar! Cestou Vás provede Alec Völkel ze skupiny The BossHoss.

Priam Seat Pack Polstrované pásy a vnitřní vložka se s jemností starají o bezpečí a pohodlí vašeho dítěte. Přizpůsobte si kočárek Priam dle vašeho vkusu. Kombinací podvozku s jedním z širokého výběru potahů Priam Seat Pack vytvoříte kočárek přesně podle vašich představ.

Roztahovací XXL Sluneční stříška S UPF50+ ochranou před sluncem a síťovanou vložkou pro lepší cirkulaci vzduchu.

Pohodlná vnitřní vložka Poskytuje vhodnou oporu a výjimečné pohodlí.

Polstrované pásy Pro dodatečné pohodlí.

Vlastnosti:

• široký výběr barev dle kolekce
• roztahovací XXL sluneční stříška
• pohodlná vnitřní vložka
• polstrované pásy


Seat Pack 4.0 novinky:

• bez námahy upravíte pásy sportovního sezením jedním zatažením
• intuitivní nasazení látkového potahu – poloviční čas oproti předchozímu modelu
• držák nápojů posunut výše
• vylepšená fixace ramenní vycpávky