Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

Silikonová podložka na jídlo Happy Mat

559 Kč

Skladem

Unikátní silikonová podložka s integrovaným talířem
Jedinečná silikonová podložka s integrovaným talířem, která umožní snadné krmení bez shozených talířů, jídla všude okolo, dětského pláče a hlavně k největší spokojenosti rodičů. Podložka získala nespočetně ocenění v zahraničí, je vyrobená z vysoce kvalitního potravinového silikonu, maximálně přilne k povrchu stolu a v duchu "less mess, more fun"  může začít zábava!

Materiál: 100% potravinový, zdravotně nezávadný silikon. Neobsahuje BPA, BPS, PVC a ftalany.

Bezpečnostní varování: Před prvním a následně po každém použití podložku důsledně umyjte. V případě poškození obalu výrobek nepoužívejte. Podložka nejlépe drží na rovném povrchu a pokud je zadní část podložky čistá. Podložku umístěte a následně přitlačte na vodorovný povrch tak, aby se vzduch nemohl dostat pod podložku. Pro zdvihnutí podložky nejprve jemně nadzdvihněte okraj. Dítě by mělo používat podložku vždy pod dohledem dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu jídla před jeho podáním.

Podložka je lehce omyvatelná teplou vodou a saponátem, ale také vhodná do myčky. Neposkytuje živnou půdu pro bakterie. Vhodná také do mikrovlnné trouby a trouby (do 350 stupňů).