Autosedačka Solution S2 i-Fix

CYBEX
Komfort a bezpečí, co přesvědčí i bez řečí | od 3 do 12 let | výška: 100–150 cm
Doprava zdarma
od: 4 890 Kč

Skladem

Vymazlená autosedačka, která se narodila v Německu a poroste s vaším dítětem
Představujeme vám všestrannou autosedačku CYBEX Solution S i-Fix – člena rodiny úspěšných autosedaček Solution, která je certifikována podle nejnovější bezpečnostní normy UN R129/03, zahrnující vylepšené postupy při testování bočních nárazů. Solution S i-Fix byla navržena nejen s největším možným důrazem na pohodlí a bezpečnost, ale i líbivým designem, který zaujme.

Autosedačka Solution S i-Fix padne vždy jak ulitá dítěti od 3 až do 12 let, což je dlouhá doba se spoustou nabytých centimetrů. 12 výškových pozic opěrky hlavy této autosedačce umožňuje růst s dítětem a poskytovat tak extrémně dlouhou použitelnost. Hlavové chrániče rostou společně s prostorovými požadavky vašeho dítěte a díky promyšlené ovladatelnosti lze autosedačku snadno a rychle nastavit pouze jednou rukou.

Hezoun a pohodář, který umí zklidnit nejednoho neposedu
Nejen že autosedačka Solution S i-Fix je dokonale propracovaná do každičkého detailu a skvěle doplní váš styl, ale především jeho ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a snadnou instalaci, a to doslova s jedním cvaknutím. Stačí mít konektory sedačky jednoduše připevněné k ISOFIX záchytným bodům v autě. Pak už jen zacvaknout a může se jet! Tato autosedačka se dá samozřejmě používat i ve vozech bez systému ISOFIX.

O pohodlné cestování dítěte a vaši spokojenost se postará i extra široký a hluboký sedák a naklápěcí opěrka zad, která se dokonale přizpůsobí sedadlu vozidla. Když přijdou horké letní dny, sedat si do rozpáleného auta bývá zvláště pro děti nepříjemné. Proto jim dlouhé cesty v autě bezesporu zpříjemní integrovaný systém ventilačních kanálků. Ty vedou skrze opěrku zad a sedák a poskytují dětem pohodlnou teplotu pro sezení i během horkých letních dní. 

Superman, který je schopen odrazit každý náraz
Solution S-Fix bude váš neohrožený hrdina! Má totiž vylepšený systém lineární ochrany při bočním nárazu, tzv. výsuvný L.S.P. systém, který je připraven ochránit vaše dítě při bočním nárazu. Díky němu jsou síly bočního nárazu redukovány až o cca 25 % (oproti stejné autosedačce bez vyklopeného L.S.P). Navíc flexibilní struktura materiálu skořepiny, ze které je autosedačka vyrobena, je schopna absorbovat síly nárazu a nekompromisně tak chránit vašeho miláčka. Když dítko usne, patentovaná naklápěcí opěrka hlavy zabrání přepadnutí jeho hlavy dopředu – mimo bezpečnou zónu. A to vše zvyšuje bezpečí dítěte a tím i váš klid!

Rozměry (V x Š x H)
61 x 50 x 40,5 cm

Váha výrobku
6,2 kg