Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Stojan na vaničku Flexi Bath, Grey

Novinka Doprava zdarma
1 549 Kč

Snadné nastavení, zvedání dítěte v pohodlné výšce Bezpečnost jako priorita: Stojan je vybaven protiskluzovou úpravou nohou, dvojčinnými zámky a červenými bezpečnostními indikátory, snadno se přepravuje a skladuje a je kompaktní. Věšák na ručníky, odtoková hadice a lze dokoupit kelímek na šampon, abyste měli po ruce vše nezbytné. Vhodné od narození do 10 kg.


Stojan Stokke® Flexi Bath® je navržen tak, aby vám a vašemu dítěti usnadnil zábavu a společný čas při koupání. Vyrobeno výhradně pro Stokke® Flexi Bath®; Je navržen pro bezpečnost, snadné skladování a pohodlí, a tak aby všechno nutné bylo hned po ruce. Zámek vaničky slouží jako pojistka proti složení. Je také jedním z prvních stojanů, splňujících nová nařízení EU pro koupelnové stojany (EN 17072: 2018). Lze použít pro koupání novorozenců a až do okamžiku, kdy mohou samostatně stát bez pomoci. Už žádné bolesti zad a klečení na podlaze s tímto robustním ergonomickým pomocníkem. Vyrobeno s funkčností a komfortem.