Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, děkujeme vám za objednávky v akci Dny slev. Vaše objednávky budou postupně vyřizovány – prosíme vás o strpení s jejich vyřízením.

Svítící koule 20 koulí v linii LED

659 Kč

Skladem

Svíticí koule

Světelné řetězy BallDesign vás okouzlí. Design ručně vyráběných svítících koulí si zamilujete. Nyní dodáváme v atraktivním dárkovém balení!

Teplé měkké světlo uzavřené v barevných bavlněných kuličkách ozdobí váš byt – okno, skříň, stůl, dětskou postýlku. Dodá magickou náladu každému místu, na které tohle dekorativní osvětlení dáte. 
Bál se někdo z vás usínat ve tmě? Vaše děti tento problém mít nemusí :).
Není zrovna tento pro vás tím pravým ořechovým? Veberte si z naší široké nabídky a pokud ani tam by jste nevybrali, neváhejte nás kontaktovat a namícháme Vám řetěz podle Vašich představ. Je možné zvolit jakoukoliv délku i barvu.
Světelný řetěz v kompletní sadě je kombinací bavlněných koulí (stínítek) a světelných diod. Sada obsahuje také náhradní žárovičky a návod na montáž. Zabalena je pro Vás v dárkovém transparentním boxu.
Rozměry:
Délka světelných řetězů je dána počtem diod, na něž se navěšují jednotlivé koule. Máme pro vás kompletní technické informace včetně rozměrů, vzdálenosti koulí na řetězu, délek. Vyberte si typ, který vám vyhovuje nejlépe!
Jednotlivá klubíčka mají průměr 7 cm a jsou velká zhruba jako tenisový míček.
Montáž:
Set od nás dostanete kompletní, ale nesmontovaný. Díky tomu si můžete jednotlivé balonky navěsit v pořadí, v jakém je chcete mít. Můžete zkoušet různé kombinace svítících koulí, měnit pořadí a bavit se. Návod na montáž naleznete na etiketě v balení.