Taška Diamond, Černá

690 Kč

Nová taška Diamond není jen klasickou taškou na kočárek. Díky promyšlenému střihu a použitým funkčním materiálům toho nabídne mnohem víc! Nejen že vzhledově ladí s dalšími produkty z nové kolekce, ale nabízí zcela revoluční možnost použít ji jako nánožník, resp. jako prodloužení našeho fusaku Diamond. A to je skvělá věc!

Dokud je miminko malé a postačuje mu standardní rozměr fusaku, používáte náš výrobek jako tašku ke kočárku. Jakmile dítě povyroste a potřebuje ve fusaku více místa na nohy, tašku jednoduše pomocí zipu spojíte se spodním dílem fusaku a proměníte ji tak na nánožník – prodloužení fusaku. Báječně promyšlený funkční detail! Vnější i vnitřní materiál je voděodolný, taška tak odolá všem nástrahám, ať už nepřízni počasí, tak vylité lahvičce s tekutinou uvnitř tašky. Taška má jednu velkou kapsu, je uzavíratelná na zip, má dva popruhy na uchycení k jakémukoli kočárku a jeden dlouhý popruh pro nošení přes rameno.

Rozměry
35 x 25 x 12 cm – doplnit aktuální
délka popruhu 130 cm

Složení materiálu
Vnější látka:  100% polyester softshell s voděodolnou úpravou
Vnitřní látka: 100% polyester se zátěrem
Výplň:           100% polyester

Údržba
Taška je jednoduše omyvatelná vlhkou tkaninou. Lze ji také vyprat na 30°C v pračce, bez ždímání, pracími prostředky šetrnými k barvám. Vnitřní a vnější látka se nesmí žehlit.