Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Tříkolka Nova

ZOPA
Jediná tříkolka, kterou složíte elegantně a v mžiku   Pro děti od 10 měsíců do 3 let
Až -19% Doprava zdarma
Běžná cena 3 690 Kč Akční cena od: 2 990 Kč

Skladem

Zábava na kolečkách, která nemá obdoby!

Chodíte s dítětem častokrát ven? Toto jedinečné období dovádění, her a poznávání by nebylo to pravé bez příležitostného ježdění na tříkolce. My vám však přinášíme novinku, kterou můžete dětem dopřát co nejčastěji, a to i na cestách dále od domova.

Tento výjimečný cestovní prostředek, chcete-li hračka, pro děti od 6 do 36 měsíců, vznikl spojením značek Zopa a Qplay a ve své kategorii nemá obdoby. Největší její předností je kromě jiného to, že tříkolka se dá během pár vteřin rozložit nebo složit do velmi kompaktního rozměru, který se lehce vejde do každého kufru auta. Tříkolku Nova můžete vložit i do cestovního vaku a složenou jednoduše přenést na rameni. Tyto vymoženosti oceníte zvláště při cestování. U klasických tříkolek se totiž rodiče setkávají s problémem, že bez složité demontáže celých dílů se tříkolka prostě složit nedá. Tím pádem, při cestování na chalupu, k prarodičům nebo jen tak na výlet mohli na oblíbený cestovní prostředek mnohdy zapomenout.

Vy díky snadnému otáčení sedátka můžete u tříkolky Nova děťátku umožnit sezení po či proti směru jízdy. Odpojitelná šlapátka a řídítka zase zajistí jeho pasivní pozici, kdy tříkolku řídíte pouze vy. Rukojeť – neboli vodicí tyč, je nastavitelná tak, aby se dala přizpůsobit výšce rodičů. Na této tříkolce nechybí ani brzda zadních koleček. O zajištění bezpečnosti děťátka se pak postarají 5bodové bezpečnostní pásy, odklápěcí hrazdička a shrnovací stříška s UV ochranou. Na vycházkách i delších cestách děťátku pohodlné cestování zajistí nafukovací kola, která spolehlivě odfiltrují nerovnosti a umožní mu hladkou jízdu.

S tím, jak váš potomek roste a vaše potřeby se mění, tříkolka Nova nabízí 4 režimy použití. V 1. režimu je dítě posazené směrem k rodiči, pedály a řídítka jsou odpojené. Ve 2. režimu je dítě naopak směrem od rodiče, přičemž pedály a řídítka jsou stále odpojené. 3. režim nabízí to, že dítě sedí směrem od rodiče, pedály a řídítka jsou zapojené s možností aktivního pohybu dítěte. A v posledním, 4. režimu, dítě sedí obráceně, směrem od rodiče, pedály a řídítka jsou zapojené. Rodič už tříkolku neřídí, vodící tyč je zatažená a dítě jede zcela samo

Přednosti tříkolky v kostce

•  Pro děti od 10 do 3 let
•  Moderní design
•  Otočení sedátka (po a proti směru jízdy)
•  Odpojitelná šlapátka a řídítka
•  5bodový bezpečnostní pás
•  Výškově nastavitelná rukojeť
•  Stříška s UV ochranou
•  Snadné složení a rozložení
•  Nafukovací kola
•  V ceně držák nápojů
•  Robustní konstrukce 
•  Nosnost 25kg dítěte