Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Šumící medvídek panáček s aplikací, Hnědý

MYHUMMY
Novinka Doprava zdarma
2 449 Kč

Skladem

Nová aplikace MyHummy pomocí které můžete jednoduše ovládat srdce svého šumícího medvídka na dálku pomocí chytrého telefonu.

Pomocí aplikace ve vašem smartphonu nastavíte:
•    Zapnutí / vypnutí šumícího srdce myHummy
•    Druh šumu: na výběr 5 zvuků bílého šumu: zvuk podobný šumu sušičky, zvuk podobný šumu vysavače, šum mořských vln, šum padajícího deště, šum plodové vody se srdečním rytmem.
•    Hlasitost: nastavení hlasitosti zvuků myHummy srdce
•    Délka šumu - nastavení, jak dlouho bude srdce šumět. Maximální doba šumu je 12 hodin.
•    Sensor spánku – po automatickém ztišení se srdce přepne do pohotovostního režimu. Šum se automaticky spustí, když miminko začne plakat, nebo se v jeho okolí objeví hluk. Po aktivaci šumícího srdce na telefonu / tabletu budete upozorněni na aktivaci senzoru spánku

ALARM Funkce poplach, která vás upozorní, když se vaše dítě probudí, nebo pláče.


•    Aplikace systému iOS vyžaduje systémovou verzi od verze 8.0 nebo vyšší. Aplikace pro systém Android vyžaduje systémovou verzi 4.4 nebo vyšší. Aplikace může být použita na zařízení s technologií Bluetooth 4.0 LE. Před zakoupením si zkontrolujte kompatibilitu s mobilním telefonem.
•    Aplikace komunikuje s medvídkem myHummy přes Bluetooth. Rozsah komunikace závisí na typu stěn v bytě a elektronickém rušení. Rozsah je obvykle mezi 6 a 10 metrů.

myHummy - šumící medvídek postavička s funkcí APLIKACE, se senzorem spánku
Medvídek není jen kamarádem nově narozeného miminka, ale také pomocníkem, který mu pomáhá poznávat svět. Různé druhy použitých jemných  materiálů stimulují smyslové vjemy novorozence. Když vaše dítě usne, tak se přitulí k bzučícímu medvídkovi. Medvídek má kapsu s akustickým mechanismem, který je zabezpečen zapínáním. Zvuk lze zapnout bez vyjmutí z kapsy. Po vyjmutí mechanismu lze vyprat v pračce.


Medvídek má rozměry 15 x 44 cm.
Napájení:
Šumící srdce je napájeno třemi bateriemi AAA 1,5 V nebo třemi nabíjecími bateriemi AAA 1,2 V.

Baterie nejsou součástí balení.

Více informací
Výrobce MYHUMMY
Kód výrobku MYH031010
Kolekce  
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šumící medvídek panáček s aplikací, Hnědý
Vaše hodnocení
Dotaz na produkt Šumící medvídek panáček s aplikací, Hnědý