Vanička Flexi Bath® X-Large

STOKKE
Vanička Stokke Flexi Bath X-Large je výsledkem téměř tříleté práce německých inženýrů, kteří se rozhodli vyřešit každodenní problém mnoha rodičů – kam s ní.
Doprava zdarma
1 549 Kč

Skladem

Vanička Stokke Flexi Bath X-Large je výsledkem téměř tříleté práce německých inženýrů, kteří se rozhodli vyřešit každodenní problém mnoha rodičů – kam s ní. A tak vyvinuli vaničku, která se ve složeném stavu vejde téměr kamkoliv do skříňky, opřít ke zdi, vedle pračky, pod postel...
Samozřejmě, že při vývoji Flexi Bath byla na prvním místě bezpečnost. Prot je Flexi Bath vybavena tepelně citlivou zátkou, která mění barvu od černé po červenou, v závislosti na teplotě vody a rodič hned ví, zda je voda příliš horká nebo akorát. Pro větší bezpečnost a pohodlí dítěte je dno vaničky protiskluzové.

Materiál
Při výběru materiálů se návrháři nechali inspirovat gumovou vaničkou Oleho Jensena. Bez PVC a jiných škodlivých látek je Flexi Bath pohodlná, zdraví nezávadná a ohleduplná k životnímu prostředí.

Vanička Flexi Bath X-Large je vyrobena z polypropylenu (PP) a elastického termoplastu (TPE). Polypropylen je pevný materiál, který tvoří boky a dno vaničky, a tím ji činí pevnou. TPE je použito na spoje, ohyby a dno vaničky jako tenké „linky" umožňující složení na placku, tak jak to jiné vaničky neumí. Ze stejného materiálu je vyrobeny i zátka. Oba dva druhy materiálu mají široké využití při výrobě domácích potřeb a nepředstavují žádné zdravotní riziko při koupání dětí.
Flexi Bath byla vyrobena s největším ohledem na zdraví, bezpečnost a životní prostředí. Jemný plast na vaničku byl speciálně vyroben bez použití nebezpečných změkčovadel – ftalátů. TPE byl vyroben s příměsí zdravotnického oleje, který se chová jako změkčovadlo. Vanička byla řádně testována a vyhovuje současným evropským standardům (EN/71). Přesto si je výrobce vědom, že jisté olejnaté výrobky se mohou pojit s medikálním olejem. Což znamená, že opakované a zvýšené používání tekutin obsahující olej, např. dětský olej, mohou časem poškodit jemný plast (TPE). Aby se tomuto problému předešlo, je doporučeno používat pouze vodu, mýdlo a šampon. Tímto způsobem se zajistí, že vaničku Flexi bath můžete ve vaší rodině používat celá léta.

Pro malé i větší děti!
Stokke Flexi Bath X-Large je určena pro děti od narození do cca 6 let. Lze do ní vložit podložky na koupání, které jsou běžně k dostání v obchodech. Stejně tak ji lze dovybavit lehátkem pro malé děti, díky kterému bude koupání dítěte snazší.

Rozměry (v rozloženém stavu):
Délka 82 cm, výška 24 cm a šířka 41 cm.
Objem: 69 litrů (plná)